Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm not weird, I'm limited edition :-)
#5
Vítej,
ve zkratce, je špatné se do něčeho nutit. Nic vynuceného nebude nikdy dobré. To máš jako s každou činností - to co děláš ráda je mnohem kvalitnější, než to co dělat musíš bez vyšší motivace ;). Jestli tě do sexu okolí nějak tlačilo, tak je vůbec neřeš, protože oni nebudou žít tvůj život, stejně jako ty nežiješ ten jejich.

Já se také dlouho cítila spíš jako kluk (vzhledem k tomu, že mám dva bratry) a přijetí mé ženské stránky mi trvalo dokonce až do 16, ale takové to úplné totální smíření přišlo až někdy ve 20. Je dobře že máš koníčky, třeba tu literární tvorbu. Podle mého názoru lidé, kteří jsou takhle činorodí nepotřebují právě sex z toho důvodu, že si vlastně dělají radost něčím úplně jiným (a ani na ten sexuální vztah nemají třeba čas).

Psychologické pojetí sexu mám spojené jenom s tím, že jsem kdysi viděla článek o tom, že ženy dokážou mít orgasmus třeba jen z dobré knížky :D (= tedy čistě mozkovou činností vyvolaný). Navíc pak tu máš další problém, a to dva typy žen - jedny dokáží mít orgasmus pouze klitoriální (nepotřebují mít k tomu mužské nádobíčko) a jedny při klasickém mužském vniknutí. Ty první mají problém, protože když chlap většinou nezasune, tak není zrovna spokojen a ženská je automaticky označena za frigidní a za sexuální kopyto. Přitom s tím se nedá nic moc dělat, takhle se každá rodíme. Obecně u ženských prostě platí, že sex vnímají víc emotivně a psychologicky, než obvykle muži.

A pak je obvykle dalším klíčem třeba ta špatná rodinná zkušenost, nebo nepříjemný partner a člověk na sex zanevře úplně. Což ale není důvod trápit se tím, protože všechno se v životě dá něčím nahradit a vyplnit ;). A když v životě něco skončí, vytvoří to prostor pro něco nového, a lepšího :).
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: I'm not weird, I'm limited edition :-) - od ca-diskusni-forum-rol - 01. 04. 2015, 09:52:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex