Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm not weird, I'm limited edition :-)
#14
(31. 03. 2015, 09:53:26)houba Napsal(a): ...
Tantra mi připadá zajímavá, ale tantrickému sexu jsem se nikdy nevěnoval (s výjimkou několika experimentů s autoerotikou :-) ). Myslím si, že s "normální" heterosexuálkou by se mi to vůbec nelíbilo, protože bych se pravděpodobně cítil pod tlakem a obávám se, že by to na můj vkus bylo moc o sexu (navíc takovém, který mě vůbec nevzrušuje) a málo o duchovnu a obávám se, že tantra často spíš přitahuje lidi sexem posedlé, pro které je to jenom jakési zpestření. Protože většině lidí se při slově tantra vybaví "jo to je taková ta erotická masáž, že?" a mi se obrátí oči v sloup :-D

Ahoj, já tantru zkoušel a docela se mi líbila. Bohužel nemám žádnou holku tak jsem musel zajít do jednoho podniku. ::-)  Podrážděný Ale musím říct, že nejdřív jsem se trochu styděl ale pak to bylo dobré. Šel jsem tady. Jsou to profesionálové a musím říct, že se mi to fakt líbilo. Lepší jak od nějaké amatérky. Hladový  Srdce
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: I'm not weird, I'm limited edition :-) - od asexualni-diskusni-forum-.reptilian - 29. 07. 2018, 15:31:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex