Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm not weird, I'm limited edition :-)
#18
Ahoj, já tantru zkoušel a docela se mi líbila. Bohužel nemám žádnou holku tak jsem musel zajít do jednoho podniku. ::-)  Podrážděný Ale musím říct, že nejdřív jsem se trochu styděl ale pak to bylo dobré. Šel jsem tady. Jsou to profesionálové a musím říct, že se mi to fakt líbilo. Lepší jak od nějaké amatérky.

Promiň, tak tady se o žádnou tantru podle mne nejedná. Ve chvíli, kdy se ti nabízejí masérky s rozmazanými obličeji, je jasné, že chtějí zůstat v anonymitě a to žádná tantrická masérka nemá zapotřebí. Myslím, že se jedná o klasické erotické masáže, jejichž cílem je, aby ti hezká holka ulevila od zásob spermatu. No, trochu si s tebou popovídá, samozřejmě. 
Už jen ta nabídka: Nuru masáž, kdy se po tobě holka válí celým svým tělem. Fotky masérek v erotických pózách... Pořád ti to nedochází?
Tantra má s erotikou společnou spíš tu duchovní rovinu, i když tu fyzickou nepomíjí.
Já jsem po tantrické masáži upadl do stavu, kdy sem si fakt vyčistil hlavu, najednou mne napadlo řešení některých problémů, něco jsem si i dlouhodobě vyjasnil, zjistil jsem třeba, jak přistupovat k některým lidem, se kterými bylo pro mne těžké komunikovat. Taková trochu psychoterapie. Samotná masáž je pak naprostý relax, kdy o ničem nemusíš přemýšlet, jen se poddáváš pocitu, že se o tebe někdo stará, někdo tě rozmazluje, hladí,...
Opravdová tantra zde: https://www.arkaya.cz/ nebo http://www.tantramasaze.com/. S oběma mám osobní zkušenost.  Arkaya se mi zdá lepší. A je to skoro Žižkov, Berunko!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: I'm not weird, I'm limited edition :-) - od mar-diskusni-forum-teza - 25. 12. 2020, 16:47:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex