Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprvé na foru
#1
Smile 
Ahoj, jsem zde poprvé. Na stránku jsem narazil při vyhledávání informací o asexualitě. O tom, že jsem asexuál jsem začal přemýšlet zhruba v 15ti letech (nyní 20 let), kdy se spolužáci skoro pořád bavily o sexu a jak si to s kde jakou holku rozdali na diskotéce apod. mě tohle téma vůbec nezajímalo a všichni okolo mě si začali myslet, že jsem jednoduše divnej, ale opravdu nevím, čím bych měl být divný, opačné pohlaví mě přitahuje, rád koukám na erotická videa apod. ale intimní kontakt k životu prostě nepotřebuji, stačí mi, když mám kolem sebe lidi se kterými se cítím dobře a můžu si s nimi povídat a probírat zajímavá témata. Můj blízký známí, který ví o mě všechno tvrdí, že asexualita neexistuje, že prý jen každého člověka ta touha po fyzickém kontaktu přepadne v jiném věku, což mi přijde jako hloupost. Co myslíte vy? Asexualita je podle mě ve všem stejná jako homosexualita, člověk se tak prostě narodí a není na tom nic zvláštního.

Děkuji za každou pozitivní reakci. :-|
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Poprvé na foru - od Dori-diskusni-forum-Gray - 18. 03. 2016, 00:51:17
RE: Poprvé na foru - od pri-diskusni-forum-mula - 18. 03. 2016, 09:41:11
RE: Poprvé na foru - od Magr-diskusni-forum-amal - 19. 03. 2016, 02:48:24
RE: Poprvé na foru - od Salo-diskusni-forum-meGog - 27. 03. 2016, 23:46:16
RE: Poprvé na foru - od maš-diskusni-forum-inka - 28. 03. 2016, 17:39:35
RE: Poprvé na foru - od maš-diskusni-forum-inka - 28. 03. 2016, 22:36:55

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nová na fóru Kapy-diskusni-forum-bara 5 14538 26. 05. 2016, 11:53:21
Poslední příspěvek: Kapy-diskusni-forum-bara

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex