Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nevědomost je horší...
#1
Zdravím všechny zde...
To, že existuje něco jako asexualita jsem se dozvěděl až asi před čtrnácti dny. Říkal jsem si předtím, že jsem asi nemocný, že můžu trpět nějakou duševní poruchou a popravdě toto fórum je pro mne takovou úlevou, že nejsem sám.
Žil jsem patnáct let v krásném vztahu s přítelkyní, která si od minulého manžela hodně vytrpěla ohledně sexu, že jsme žili šťastně a spokojeně i bez něj. Rozešli jsme se ale právě opět kvůli něj, protože si našla někoho, kdo ji dá opět pocit být ženou (sexuálně - její slova). Podle ní si dokáže náš vztah představit až bude starší a nebude sex potřebovat, protože jsme nikdy neměli problémy v životě, neměli jsme problém být spolu sami a přesto jsme měli vždy o čem mluvit, vždy se nějak zabavit, ponorka nebyl náš problém. Četl jsem zde na fóru, že toto není vztah, že toto je kamarádství, ale to ne. Milovali jsme se, když jsme někam šli, drželi jsme se za ruce, líbili jsme se, pomáhali si a věděli o druhém vše...
Má povaha je zvláštní v tom, že jí to nemám za zlé, vím jaký jsem a přeji ji ať je šťastná, jen mi chybí v životě někdo, pro koho můžu být, nevím jak to napsat, prostě někdo s kým můžu žít, říct mu vše, bavit a smát se...
Tohle o svém minulem vztahu jsem zde asi na úvod psát nemusel, ale ten kdo neví, že je asexuál se v tom může poznat. To že jsem asexuál přece neznamená, že se mi ženy nelíbí, že bych chtěl žít sám, ale spíše si přeji mít šťastný život se svou láskou...

Děkuji za toto fórum ;)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Nevědomost je horší... - od Be-diskusni-forum-ss2 - 12. 09. 2016, 16:20:37

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Samota je zlá ale sex je horší sa-diskusni-forum-ra 4 15804 20. 12. 2010, 09:30:41
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex