Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vek hledajicich uzivatelu
#18
(08. 01. 2022, 21:11:09)Vladar Napsal(a): Zdravím vás všechny v tomto tématu. Když jsem přemýšlel o tom zda je asexual i samotář,tak si nejsem jist, zda je i introvert nebo může být i extrovert. Ale dle sebe tedy,od mala introvert,nikdy žádný kolektivní sport,vždy jen sám za sebe,chtěl jsem žít s ženou,ne z důvodu sexu ,ale nebýt sám .Přesto že jsem v mládí měl i klasický sex,tak jsem si ho neužil a byl mi i nepříjemný.
Teď už mám svá léta,žijí sám a věřte mi,že se bojím samoty ve stáří,ono je to i proti přírodě,nejen savci jsou párový druh.
Přál bych si družku,partnerku a věřím ,že bych uměl vytvořit pohodu i hezký vztah,ale bojím se ,že bez sexu žádná žena mimo tuto komunitu,by nechtěla být bez sexu. A nechci zklamat a ani být zklamán z rozpadu vztahu.Takže asi ano. Jsme samotáři.

Já (a mluvím i z hlediska svého věku) vůbec nechápu, proč je pro tebe problém najít si partnerku když ne asexuálku, tak nesexuálku. Navíc pokud máš už svá léta a nehledáš jistě žádnou mladici. Nevím tedy, co jsou ta tvá léta. Takže rozpad vztahu ve dvaceti, jistě nic k těšení se. Ale rozpad vztahu ve 40ti(?). Tím se dá projít důstojně.

DamaA: Poslouchat zurčení vody, řeku, mořský příboj, ... je nádhera, ale míchat do toho hudbu je barbarství. Buď posloucháš jedno, nebo to druhé. Hudba je hudba a příroda je příroda.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vek hledajicich uzivatelu - od -diskusni-forum- - 15. 11. 2018, 10:04:08
RE: Vek hledajicich uzivatelu - od mar-diskusni-forum-teza - 09. 01. 2022, 12:59:05
RE: Vek hledajicich uzivatelu - od -diskusni-forum- - 03. 08. 2022, 12:12:59

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nova mapa uzivatelu ke-diskusni-forum-x!k 25 71479 30. 05. 2013, 22:55:58
Poslední příspěvek: vende-diskusni-forum-miaire

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex