Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vek hledajicich uzivatelu
#23
(03. 08. 2022, 10:17:46)limarenn Napsal(a): Ahojte, všichni, hodně lidí vůbec neuvádí svůj věk. Připadá mi to jako základní informace. Samozřejmě jsem schopna jít výjimečně na výlet i s někým o dvacet let mladším, ale to je asi tak vše. Vyskakují na mě čísla jako 20, 30, ještě tak 35 možná, ale starší tu moc nevidím. Znamená to, že tu opravdu nejsou?

Další věc, co mě zaujala je, že muži hledající vážný vztah-ženu, chtějí asexuálku, leč se v profilu prezentují jako heterosexuální. Cože??? Nenapadá mě žádný čestný důvod, proč by to někdo dělal (vyjma zdravotních), ale kdyžtak mě opravte. L.



Ahoj L.  S tím věkem máš pravdu,ale ani u tebe jsem věk nenašel?. Myslím si ale,že hodně lidí zde je jezero a spíš je už sex nebaví,případně nemohou,no a tak se prezentují na tomto webu,no a část lidí je zde pro to aby našli zábavu a ze zvědavosti ,případně se seznámit ,no a pak se uvidí.Ale to je jen můj osobní názor,třeba je za tím víc.P.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vek hledajicich uzivatelu - od -diskusni-forum- - 15. 11. 2018, 10:04:08
RE: Vek hledajicich uzivatelu - od Vla-diskusni-forum-dar - 03. 08. 2022, 10:44:37
RE: Vek hledajicich uzivatelu - od -diskusni-forum- - 03. 08. 2022, 12:12:59

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nova mapa uzivatelu ke-diskusni-forum-x!k 25 71957 30. 05. 2013, 22:55:58
Poslední příspěvek: vende-diskusni-forum-miaire

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex