Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak reagovalo Vaše okolí?
#4
Já hlavně nechápu, proč by kvůli něčemu tak čistému, jako je asexualita, měl být někdo zavržen :) Mně třeba přišlo vždycky nechutné, když se někdo s někým rozejde a pak si najde někoho novýho, s kým chrápe. Ale nikdy jsem nepochopila, proč to dělají. Kdybych chtěla dítě, tak to udělám taky, ale takhle nevím, co je k tomu vede. Prostě jen ten pud, no. Stojí je to akorát peníze, atd.

Ale chápu, že přesto, že není důvod být zavržen, přesto před svými novými přáteli úzkostlivě tajím tuto informaci :D Já jako rak se celkově bojím zavržení. Je to paradox, ale asexualita je zatím jedna z věcí, které před nimi utajuji. Ale nechcete prostě vypadat "divně", no. I když vím, že by mě nezavrhli. Ale proč na sebe zbytečně upozorňovat.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jak reagovalo Vaše okolí? - od So-diskusni-forum-sna - 10. 04. 2019, 19:38:07

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Pardubice a okoli youngirl-diskusni-forum-_youngirl 0 1384 03. 10. 2022, 14:11:20
Poslední příspěvek: youngirl-diskusni-forum-_youngirl

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex