Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj, nováček přišel
#4
(13. 08. 2019, 22:32:32)OxinaLamofos Napsal(a): Jakmile jsem nastoupila do 6.třídy, tak začali další problémy. Měli jsme nový předmět, výuku ke zdravý.. Smutný  Tam jsem se dozvěděla něco dalšího o sobě, a to že mě příšerně děsí jen pomyšlení na sex!!  Podrážděný Smutný Nechápavě zírající Naštvaný Ten předmět jsem nesnášela. Neposlouchala jsem o té hodině, snažila se ani nedívat a písemky nepsat, jen abych nemusela nic číst o tom. Nedělalo mi to dobře. Pochopitelně, spolužáci si všimly hned a začali si mě dobírat krutým způsobem i když věděli, že mi to nerada poslouchám. Když jsem byla přinucená poslouchat při hodině, dostávala jsem vždy psychickou paniku. Naštěstí to všechno už je za mnou.

Před několika lety jsem kdesi četl, že ministerstvo školství uvažuje o tom, že posunou sexuální výchovu (tedy spíš osvětu) z konce základní docházky (dnes devátá třída) na dřívější dobu, aby se dostaly před počátek puberty, protože podle určitých studií (které byly odkazovány, ale nepamatuju si je) je později, eufemisticky řečeno, už moc pozdě. Zdá se, že byl záměr realizován. Ještě, že v dobách, kdy jsem navštevoval základní školu, byla jen letmá zmínka v biologii a nějaké základy péče o dítě, které jsem nezažil, protože byly jen pro dívky, my měli dílny (dnes by genderově-uvědomělí aktivisté za něco takového ministra (či ministrini) školství nejspíš zaživa sežrali, popř. skompostovali).

Takže když si představím mladou dvanácti-třináctiletou introvertní dívku s bujnou fantazií, která se dozví o svých pohlavních orgánech a o tom, jaké všeliké činnosti mohou provádět, z velké části zcela nezávisle na její vůli, musí to být mnohem horší zážitek než horror plný střev a krve či slizu a chapadelnatých obludností, protože ví, že to není výplod nočními můramy zmítaného mozku autora, ale drsná a syrová zkutečnost, která se navíc nachází uvnitř jejího těla. Brrr. Bléé. Grrr ...

 
(13. 08. 2019, 22:32:32)OxinaLamofos Napsal(a): ... Já popravdě ani nechápu proč mají partneři takovou touhu mít sex několikrát do roka. Já to beru jako něco velkého co by se mělo brát vážně, zodpovědně a dělat to jen, když dítě vážně chcete mít.  Neutrální 

Kdyby několikrát do roka, podle statistiky je průměrná frekvence o řád výše. Na druhou stranu, kdyby bylo početí dítěte něco, co se má brát vážně a zodpovědně, tak porodnost ještě víc poklesne (a bylo by zajímavé vědět, o kolik (desítek) procent). Z mého pohledu je ale nejzajímavější to, že pro páry, co se pokoušejí mít dítě, velmi často přestane být sex zábavou a stane se nepříjemnou a stresující povinností, což je většinou kontraproduktivní, protože stres sníží pravděpodonost početí (což je, z biologického pohledu, zcela logické). Tudíž je pro onu touhu silný evolučně-biologický důvod, jinak by lidstvo dávno vyhynulo  ... nicméně to že znám důvod, pro mně nijak nesnižuje to, že se mi mnohé počínání ohledně sexu zdá praštěné a potrhlé :-) .

(13. 08. 2019, 22:32:32)OxinaLamofos Napsal(a): ... Omlouvám se za tu slohovku, ale měla jsem takovou potřebu něco o sobě napsat, když jsem tu nová  Neutrální

Na měřítka tohoto fóra to není žádný extrém :-)



(13. 08. 2019, 23:11:57)OxinaLamofos Napsal(a): Ehm...jako sice koukám na anime, ale nikdy by mě nenapadlo, že prakticky můj život zní japonsky LOL

:-)
Mimo toho, Japonsko je, pokud to srovnáme se zbytem vyspělého světa, společnost nejméně nepřátelská asexuálům, viz např. tento můj starší příspěvek. Takže se nijak nedivím ...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ahoj, nováček přišel - od -diskusni-forum- - 13. 08. 2019, 22:32:32
RE: Ahoj, nováček přišel - od -diskusni-forum- - 13. 08. 2019, 23:11:57
RE: Ahoj, nováček přišel - od Magr-diskusni-forum-amal - 14. 08. 2019, 02:27:04
RE: Ahoj, nováček přišel - od -diskusni-forum- - 14. 08. 2019, 12:06:00

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8969 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Proč jsem přišel mezi vás? o-k 7 15313 15. 05. 2016, 16:26:39
Poslední příspěvek: mikle-diskusni-forum-nicka
  Ahoj,zdraví vás nováček :) Ja-diskusni-forum-nie 7 20904 24. 04. 2010, 22:38:04
Poslední příspěvek: Ja-diskusni-forum-nie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex