Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozhovor s asexualem - DVTV
#18
Ono sice vždycky záleží na konkrétním jedinci, ale u žen i mužů bych v tomto směru viděla dva společné body:
1) může to přijít nečekaně - protože jsou ženy, které cyklus mají dost nepravidelný,
2) může to způsobit nepříjemnosti a komplikace - protože jsou ženy, které taky po ránu musejí převlékat postel. Nemám sice zkušenosti s praním spermatu, ale můžu říct, že s krví (zvlášť zaschlou) to bývá dost otrava.
Interval můžete mít pod kontrolou, pokud berete HA, ale to má zase spoustu jiných vedlejších účinků. Na druhou stranu od té doby, co HA neberu, se mi už několikrát stalo, že jsem si opravdu velmi intenzivně přála, aby se mi termín posunul (ať už byl kratší, nebo delší) a dost často to vyšlo. A taky mi vychází, že krizový den (kdy mám největší křeče a bolesti) obvykle připadne na víkend (nebo na prostředek týdne, pokud je státní svátek či mám z jiného důvodu volno) - jako by to tělo nějak vědělo, že ten den bude klid a budu si moct odpočinout a nějak to přečkat. Takže věřím, že psychosomatika v tomto ohledu může mít velkou moc.

Pánům v této diskuzi děkuji za cenné informace, ke kterým bych se jinak nedostala. A přitom mi připadá, že je lepší to vědět, abych předešla trapným situacím, kdy se něco takového stane, a já třeba nevím, která bije, a můžu omylem položit nevhodný dotaz  Podrážděný
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Rozhovor s asexualem - DVTV - od Ilm-diskusni-forum-atar - 30. 08. 2019, 16:56:55

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Yasmin Benoitová: rozhovor Jul-diskusni-forum-iana 36 55969 12. 12. 2019, 09:49:04
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Zájemce o rozhovor pro seriál iDNES.cz Lidé česka? Jakub -diskusni-forum-Heller 0 5070 02. 11. 2017, 15:55:45
Poslední příspěvek: Jakub -diskusni-forum-Heller
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5179 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10069 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Rozhovor pro stream.cz annat-diskusni-forum-rojska 17 46568 17. 01. 2010, 10:21:23
Poslední příspěvek: Lu-diskusni-forum-cy

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex