Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozhovor s asexualem - DVTV
#45
(01. 09. 2019, 13:50:08)Sosna Napsal(a): Mluvila jsem o těch ,kteří tím pudem jsou zmítáni tak ,že tím obtěžují své okoli. Prostě když mi někdo vyčte to, ze jsem asexualu, problém je v něm. Protože my JSME schopni se rozmnožit, pokud budeme chtít dítě. Jinak není potřeba souložit. Jedině, když ženská nechce, aby šel chlap jinam. Ale to uz je ta chyba, jak si to.lidi nastavili. To prostě není čistá láska, ale závislost na sexu.  nepopírám , ze sexuálove jsou třeba zruční a dovední, to prokazatelně jsou, ale pokud svým chováním a pohrdAnim zatracují čistého asexuála, tak prostě asexualum.krivdí a jediní, kdo má problém, jsou oni sami.

Sosno, najdi si lepší kamarády, než máš...

Btw. "čistá láska" má znamenat co? Smyslem partnerské lásky je reprodukce. Zamilovanost heterosexuálů není nic než podpůrný jev, který má usnadnit sblížení partnerů (+ může vytvořit základ pro trvalejší soužití v zájmu potomků). "Čistá" láska, tj. oproštěná od své funkce, pokud vůbec existuje, musí být jedině dysfunkcí. Podle mě si to moc idealizuješ.

Citace:Fibril: ... deti asexualu kteri ve vztahove linii k diteti aplikuji neco jako "mame te radi, ale tvorili jsme te necim co se nam hnusi".

Probůh, oni nějací takoví rodiče jsou?
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Rozhovor s asexualem - DVTV - od Jul-diskusni-forum-iana - 01. 09. 2019, 18:57:51

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Yasmin Benoitová: rozhovor Jul-diskusni-forum-iana 36 56901 12. 12. 2019, 09:49:04
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Zájemce o rozhovor pro seriál iDNES.cz Lidé česka? Jakub -diskusni-forum-Heller 0 5100 02. 11. 2017, 15:55:45
Poslední příspěvek: Jakub -diskusni-forum-Heller
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5214 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10160 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Rozhovor pro stream.cz annat-diskusni-forum-rojska 17 46865 17. 01. 2010, 10:21:23
Poslední příspěvek: Lu-diskusni-forum-cy

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex