Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozhovor s asexualem - DVTV
#49
(01. 09. 2019, 22:01:30)Juliana Napsal(a): Fibril: Použila jsem slovo "partnerská".

Citace:Smyslem partnerské lásky je reprodukce. 

Sosna: Dobře, ale tohle už vůbec není problém heterosexuality. Je to tvůj problém. Proč by tě mělo zajímat, jaký na tebe má kdo názor, když ti lidé navíc ani nejsou tvoji přátelé? Vždyť píšeš "buďme na sebe hrdí!", tak na sebe buď hrdá a nepokoušej se uhádnout, co si o tobě myslí lidé nevinně jdoucí po chodníku. 
A když se do tebe někdo pouští? Sosno, jsi dost chytrá na to, abys mu to uměla vrátit tak, že sklapne a zaleze, ne? Ono není nijak těžké zdeptat heterosexuála, až se sám za sebe bude stydět (což nemíním jako návod, ale jako konstatování), protože řada z nich má sexualitu spojenou s morálkou, nebo lépe řečeno s nemorálností. Alespoň podvědomě. Říkám to z několikanásobné zkušenosti.

mě právě nezajímá, co o mně někdo, kdo mě nezajímá, vykládá. ale sere mě to, šikanovali mě. na učňáku zkurvenym. ale to tu nebudu rozepisovat, to je pod mou úroveň. jen dořeknu to s tím autem. prostě častokrát se mi stalo, že jsem jela autem a lidi se mi hned vysmáli. třeba jim přišel vtipnej způsob, jak v autě sedím, ale to je moje věc. popudilo mě to. a když se někdo, kdo se předtím nesmál, náhle koukne na mě a začne se smát - tak mě to nasere. Jenže proti těm debilům byl boj marnej... To nebyl jeden sráč, ale hromada, který se na mě sesypali. vadil jim můj vhled (jejich problém), uráželi. Vymejšleli na mě kokotiny... a tohle prostě tvou psychiku chtě nechtě poznamená... Jinak jiným lidem, včetně z rodiny, jsem dala jasně najevo, že u mě s žádným randěním, dítětem atd. nepochodí. S tátou jsme se i "do krve" hádali, když jsem nemínila ustoupit ze své asexuality. jak říkám, výsměchů atd. bylo tolik, že to ve mně zakotvilo. Je to ve mně, nahromaděný křivdy, nesnáším, když se mi někdo vysmívá. Jednou u obchodu parkovaly nějaký zhulený krávy, který při pohledu na nás ze začaly tlemit jak svině - hlasitě jsem nadávala, ony odjely a byl klid. A já přece vůbec netvrdím, že VŠICHNI heteráci jsou stejní. Neházím všechny do 1 pytle.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Rozhovor s asexualem - DVTV - od So-diskusni-forum-sna - 01. 09. 2019, 23:14:11

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Yasmin Benoitová: rozhovor Jul-diskusni-forum-iana 36 57090 12. 12. 2019, 09:49:04
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Zájemce o rozhovor pro seriál iDNES.cz Lidé česka? Jakub -diskusni-forum-Heller 0 5105 02. 11. 2017, 15:55:45
Poslední příspěvek: Jakub -diskusni-forum-Heller
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5222 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10172 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Rozhovor pro stream.cz annat-diskusni-forum-rojska 17 46900 17. 01. 2010, 10:21:23
Poslední příspěvek: Lu-diskusni-forum-cy

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex