Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orwellova asexuální hrdinka
#17
(10. 10. 2019, 13:36:07)Sosna Napsal(a): Neber to špatně, Fibrile, uznávám Tě a vážím si Tě. Ale pátrání po příčině by znamenalo, že se chceš získané asexuality zbavit, tzn., že podle této teorie možná nejsi spokojen s tím, že jsi asexuál. Pokud dobře chápu, že bys svůj blok rád odstranil, až zjistíš jeho příčinu  :) Ale to jen teoreticky uvažuji, rozhodně Tě nikam nezařazuji a už vůbec Tě nezpochybňuji :) A taky je možný, že se pletu ;)

Mozne je vsechno. A to neber jako negativni konsenzus ;;) Kazdopadne s temi bloky to mame treba podobne, jen nevime (oba) kde jsou nase hranicni body. Ovsem vse je ohybatelne a meni se....nevim jak moc   u mne a nevim jak moc u tebe. Mimochodem si o mne nemysli ze jsem nejaky kokot (ale jsem :-D ::-D)...a treba to mame podobny ;)  Kazdopadne nestresuj a mej cistou dusi. Pak to uvidis v dobrem svetle ;;)
Jo a mam te rad Sosno....a to i bez jazyku v uchu a prstech v oku......nicmene pravdou jest, ze bych te rad objal ;)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Orwellova asexuální hrdinka - od Fib-diskusni-forum-ril - 11. 10. 2019, 02:06:48

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex