Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nejsem v názvech moc dobrá, pardon
#3
Ahoj, Ani, vítej mezi námi. :-)

V některých ohledech to mám podobně jako ty. Také jsem slyšela o asexualitě už před dávnou dobou, ale trvalo mi ještě několik let, než jsem se s ní identifikovala.
Netroufám si odhadnout, jestli je "dnešní společnost posedlá sexem" víc než společnosti dřívější. Ono taky bude záležet na tom, s jakými lidmi se stýkáš. Přede mnou nikdo (s jedinou výjimkou mého nejlepšího kamaráda) intimní záležitosti neřeší, zčásti proto, že se vždycky najdou lepší témata, a zčásti nejspíš proto, že stydí. Zkoušela jsi jim někdy naznačit, že tě to nezajímá nebo je ti to nepříjemné?
Možná, že kdyby bylo jako konverzační téma odtabuizované vylučování, bavili by se pak o vylučování? :-D Taky je to fyzická potřeba, která navíc podle Freuda údajně přináší slast.
Také mám ráda přátelský fyzický kontakt - objetí, pohlazení, vískání ve vlasech, klidně i držení za ruku - jenom se mi nikdo nesmí pokoušet dát pusu, ani přátelskou, brr. :D
Asexualita (a orientace celkově) je velmi osobní záležitost, takže chápu, že se s ní nechceš lidem svěřovat na potkání. Mně ale naopak pomáhá, když jim svoji orientaci oznámím hned, protože pak mám jistotu, že mezi námi nedojde k žádnému nedorozumění. Jsem dost špatná v dešifrování erotických signálů, proto mnohem radši řeknu na rovinu "ať tě to ani nenapadne". :-)
S hledáním vztahu přeji hodně štěstí. Jednoduché to nebude, ale nevidím důvod, proč by se ti to nakonec nemělo podařit. ;) Působíš dost společensky, to asi budeš mezi asexuály výjimka.

PS. Ještě k té soukromé zprávě: ano, opravdu miluji řád, to jsi trefila přesně. :D A jestli si chceš psát ještě soukromě, klidně, taky nemám nic proti debatám s lidmi, s kterými se na ničem neshodnu. Sice to nedává smysl, ale je to tak.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Nejsem v názvech moc dobrá, pardon - od Jul-diskusni-forum-iana - 30. 04. 2020, 21:19:53

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 0 3479 29. 04. 2020, 18:45:10
Poslední příspěvek: A-diskusni-forum-ni
  Takže asexuál, dobrá... Ale co dál? Tre-diskusni-forum-ylan 11 25236 08. 10. 2017, 21:05:12
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Nejsem si jistá m-diskusni-forum-iu 5 11851 14. 02. 2016, 14:14:36
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  Jsem nebo nejsem asexuál? Nob-diskusni-forum-edar 8 20243 13. 12. 2014, 14:05:11
Poslední příspěvek: base-diskusni-forum-life
  Moc prosím o radu / názor Mik-diskusni-forum-shee 45 117354 19. 09. 2012, 11:32:41
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex