Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nejsem v názvech moc dobrá, pardon
#16
(05. 05. 2020, 04:00:02)Magramal Napsal(a):
(04. 05. 2020, 09:34:36)makulisek9 Napsal(a): Nicméně,mám za šéfa takovýho kryplínka, kterej si najde na Vás každou chybičku a má potřebu vše hrozně hrotit. ... a ten šéfis pořád do mě valí něco ve smyslu, že se nediví, že tu chci trávit tolik času, když je zde tolik borců a nebo když se mě ptá, jestli jsem neviděla nějakého zaměstnance, kterého jméno jsem v životě neslyšela, mi ho popíše stylem "ty nevíš, kdo to je? však to je ten nejpohlednější mladý chlap, co tady je a ty sis ho nevšimla..?" Zkrátka na přes držku, fakt nikdy nevím, co na to odpovědět. To se jako vážně nemůžu s klukama bavit jen tak? Vždy to musí něco znamenat? Bože, Růžo..:)))))

Jsou lidé, kteří nedokážou pochopit, že se s někým můžete bavit jen pro rozhovor samotný, protože z jejich pohledu je rozhovor prostě jen forma balení.

Osobně jsem se s člověkem podobného typu také kdysi setkal v jednom z minulých zaměstnání, i když se omezoval jen na upozorňování na jakékoliv okolo se vyskytující ženy odpovídající jeho standardu (v práci bylo jen několik kolegyň a všechny byly vdané nebo zadané) a dotaz, jestli se mi líbí. Většinou jsem ho igoroval nebo řekl něco v tom smyslu, že jsem si nevšimnul nebo se nedíval.

Kupodivu s tím po určité době přestal a mám pocit, že to bylo v okamžiku, kdy mně "přistihl" s jiným kolegou, když jsme se bavili o japonských kreselných filmech (respektive onen kolega, velký fanoušek anime, mi ukazoval své oblíbené postavy a já zas mluvil o tzv. uncanny valley a důvodu, proč mohou být ktreslené robotky sexy, zatímco androidky pokoušející se vypadat co nevíce jako člověk působí poněkud děsive). Nejspíš si pomyslel, že jsem vysazený na japonské kreslené robotky a od té doby už přestal "dohazovat"   :-)

Dobré ránko!

Fakt? :D Tak to jsi ho relativně uzemnil, jak tak čtu! Noo, jako co si budeme, není to úplně nejpříjemnější záležitost, když tohle někdo někomu dělá. Nikdy to nejspíš ani nepochopím. Já jako nevím, jestli se snaží být jen zajímavej a pokusit se mě sbalit, nebo je vážně tak trapnej a neví jak jinak semnou navázat konverzaci.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Nejsem v názvech moc dobrá, pardon - od makul-diskusni-forum-isek9 - 05. 05. 2020, 07:48:10

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 0 3480 29. 04. 2020, 18:45:10
Poslední příspěvek: A-diskusni-forum-ni
  Takže asexuál, dobrá... Ale co dál? Tre-diskusni-forum-ylan 11 25242 08. 10. 2017, 21:05:12
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Nejsem si jistá m-diskusni-forum-iu 5 11851 14. 02. 2016, 14:14:36
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  Jsem nebo nejsem asexuál? Nob-diskusni-forum-edar 8 20244 13. 12. 2014, 14:05:11
Poslední příspěvek: base-diskusni-forum-life
  Moc prosím o radu / názor Mik-diskusni-forum-shee 45 117364 19. 09. 2012, 11:32:41
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex