Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka
#1
Ahoj,   :-|

jsem tu nově a stejně jako všechny ostatní nováčky mě zajímá, jestli jsem tu dobře. Už několik měsíců si myslím, že jsem asexuál. Je mi teprve 16 a tak se trochu 'uklidňuji' tím, že jsem na takové závěry až moc mladá, ale události posedních dní mě celkem znepokojily. 
Před nějakou dobou jsem zjistila, že celkem velké procento mých vrstevníků už je sexuálně aktivní a tak jsem se začala zajímat - jaké to je? Několikrát jsem se pokoušela o 'sebeukájení' (ježiš to je příšerný slovo), ale vždycky bez výsledku. Před dvěma měsíci jsem začala chodit se sympatickým klukem a před dvěma dny jsme se rozhodly zkusit přesunout vzrah i na fyzickou rovinu - přeci jen jsem si to chtěla vyzkoušet, ale už tehdy jsem cítila, že něco není v pořádku. Stejně jako pokusy o masturbaci ani tohle na mě nemělo žádný efekt - připadala jsem si jen trapně. 

Chci se tedy zeptat:
Jsem asexuál, nebo ten kluk jen nebyl 'ten pravý'?
Kdy jste zjistili, že jste asexuální? 
Může se to v průběhu života změnit? 

Budu ráda za každou odpověď.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka - od Andr-diskusni-forum-omeda - 11. 08. 2020, 20:09:00

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravice od nováčka Blue-diskusni-forum-leaf 2 431 17. 02. 2024, 09:25:07
Poslední příspěvek: Blue-diskusni-forum-leaf
  pozdrav a otázka ad-diskusni-forum-evr 6 21247 17. 04. 2019, 20:56:22
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Pozdrav od nováčka soulmate75 1 5923 30. 01. 2019, 09:24:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Asexual Další zpověď nováčka Ail-diskusni-forum-úren 5 12009 27. 07. 2018, 10:58:19
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Další zpráva od nováčka ;) N-diskusni-forum-B. 9 20216 26. 04. 2018, 21:00:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex