Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka
#8
(12. 08. 2020, 12:44:14)Andromeda Napsal(a):
(12. 08. 2020, 07:42:08)adevr Napsal(a): Zde mám  o asexualitě pochyby. Když si to někdo ,,rozdává " ( byť jen ze zvědavosti) už v šestnácti,  něco značí.  To, že  se ti to napoprvé nezdálo  ,,boží", nic neznamená.

Ahoj adevr (dá se to jméno nějak skloňovat?),

děkuji za odpověď. Co se týče mého rozhodnutí si to vyzkoušet - měla jsem pocit, že jsem pod strašným tlakem a myslím, že jsem šlápla vedle. Tlačily na mě kamarádky, trochu i onen chlapec a já se rozhodla špatně. Fakt, že je mi teprve 16... no na to nemám co říct.

Čau, já se nerad skláním, a i skloňuji, tak jsem si pro komunikační  potřebu vymyslel speciální tvar. 
Je to : Adevere. Nebo ctěný Adevere. Také krásný a moudrý Adevere... Nechám to na tobě. 

Jinak pochop že zdejší názory mohou být  pro tebe relevantní pouze potud, pokud budeš pracovat s tím, že tě lidé reagující na tvůj dotaz neznají a nevědí z jakého pocházíš prostředí.

Ono i to může hrát svou roli, pokud totiž  ve svých letech upřednostníš naléhání ,,kamarádek" a nadrženého týpka, a uděláš něco co , je pro tebe nepříjemné,  asi nemáš oporu v rodině,  a problém může být ta  úplně někde jinde.
 Ono totiž to rodinné prostředí,  zvlášť v tvých letech, dělá moc, a třeba má důvod i to, že  pak děláš věci které nechceš, nejsi proto zralá, cítíš se nepohodlně, a všechno spojené  s hezkým sexuálním prožitkem, jaky má drtivá většina lidí mimo toto fórum, se ti hroutí. 

Ale jak jsem psal, neznám tě, nevím z jaké rodiny, z jakého prostředí pocházíš ( vždyť  dnes cikánské,  vietnamské,  muslimské komunity mohou ovlivňovat  mnohé, zejména v sexuálním dospívání), je to jen můj názor, podložený sice několikanásobnými životními zkušenostmi než jsou tvoje, ale omezený jen tím málem co jsi napsala, bez znalosti podhoubí a tajných sklípků s chlípným dědečkem.   :) nebo ;( , fakt nevím.

Proto myslím, že  na to, aby jsi se ,,stala" asexuálkou a na základě  toho odmítala to co je ti třeba přirozené a ku zdravému rozvoji, jen proto že  tě  nĕkdo někam dotlačil a není ti to příjemné , je ještě brzy.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka - od ad-diskusni-forum-evr - 12. 08. 2020, 14:19:04

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravice od nováčka Blue-diskusni-forum-leaf 2 432 17. 02. 2024, 09:25:07
Poslední příspěvek: Blue-diskusni-forum-leaf
  pozdrav a otázka ad-diskusni-forum-evr 6 21247 17. 04. 2019, 20:56:22
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Pozdrav od nováčka soulmate75 1 5923 30. 01. 2019, 09:24:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Asexual Další zpověď nováčka Ail-diskusni-forum-úren 5 12011 27. 07. 2018, 10:58:19
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Další zpráva od nováčka ;) N-diskusni-forum-B. 9 20216 26. 04. 2018, 21:00:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex