Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka
#11
(12. 08. 2020, 15:31:24)Andromeda Napsal(a):
(12. 08. 2020, 15:17:22)Juliana Napsal(a): Adevere, koukni na slečnin profil, je z úplně normálního prostředí. :-) A jestli jde o zkušenost pod tlakem, pak to tedy úplně chápu, ne každý odolá nátlaku. Hodně dívek a mladých žen tady píše, že se nechaly přemluvit partnerem, případně že ho nechtěly ztratit, a tak mu ustoupily. Jen málo lidí dokáže v šestnácti říct: Myslete si o mně, co chcete, já si pojedu podle sebe a na společnost kašlu. Nebrala bych to jako indikátot orientace. Podle mě je fakt předčasné se tím zabývat, Andromedo. ;)

Juliano - děkuji moc. Máš ve všem pravdu - jsem z 'normálního' prostředí, i když jsem už od 11 let na intru a tlaku jsem odolávala už 3 roky ze strany kamarádek a ze strany chlapce sice jen pár měsíců, ale doopravdy mi hrozilo, že ho ztratím. 
Když se teď zpětně ohlížím na svou první zprávu, tak mi dochází, že jsem vynechala jednu celkem podstatnou věc - k sexu v pravém slova smyslu nedošlo. Když jsem zjistila, že jeho dotyky na mě nijak nepůsobí, nepustila jsem ho dál. Na tyto stránky jsem se dostala vlastně hlavně proto, že mě onen chlapec za asexuála sám označil. 
Ještě jednou moc děkuji - souhlasím s tebou, mám na to ještě spoustu času.

No Juliano chápu, bráníš svůj druh, a já uznávám že jsem si Andromedy profil nepřečetl... a reagoval jen na to, co napsala, a tedy zpracoval první pocit který jsem z toho měl. 
Zároveň jsem ale napsal, že k tomu abych byl přesný, mám málo informací, a je to jen názor člověka který pracuje s tím, co mu bylo předloženo.
Teď se dozvídám že ten sex vlastně sex nebyl, a to už je důvod nahlížet na celek jinak.

Proto je důležité k tomu, aby se nahlédlo do hloubky, mnohem víc informací. 
A já jsem se naučil, že když lidi vyprovokuji, dozvím se toho někdy až příliš, což bývá velmi zajímavé. A zcela prokrastinační... :D
Každopádně si myslím že u slečny čas na zaškatulkování se , ještě nenastal, zvlášť pokud to, o asexualitě, tvrdí neukojený jinoch, který  se nedostal kam chtěl. 
Byla by škoda kdyby se kvůli tomu ... ale to už jsem napsal v předchozím příspěvku.

Prostě bych se, být Andromedou , vybodl na Krakena, a čekal na Persea. A teprve pak, jen pokud by v hezké chvilce přišla Medusa, bych začal uvažovat o asexualitě.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka - od ad-diskusni-forum-evr - 12. 08. 2020, 16:06:07

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravice od nováčka Blue-diskusni-forum-leaf 2 456 17. 02. 2024, 09:25:07
Poslední příspěvek: Blue-diskusni-forum-leaf
  pozdrav a otázka ad-diskusni-forum-evr 6 21273 17. 04. 2019, 20:56:22
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Pozdrav od nováčka soulmate75 1 5939 30. 01. 2019, 09:24:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Asexual Další zpověď nováčka Ail-diskusni-forum-úren 5 12036 27. 07. 2018, 10:58:19
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Další zpráva od nováčka ;) N-diskusni-forum-B. 9 20268 26. 04. 2018, 21:00:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex