Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka
#19
(12. 08. 2020, 20:41:18)Andromeda Napsal(a): Přiznávám, že mi po přečtení tvých komentářů taky nebylo nejdřív úplně do skoku a připadala jsem si jako coura, ale to se dá rozdýchat. Kdybys byl někdo, koho osobně potkávám každý den, tak by byla moje reakce asi taky trochu jinačí . :)
Tvé přirovnání k Perseovi a k Medúse se mi líbí. řecké báje a pověsti mám od malička v oblibě. :D Co se týče tvé poznámky, myslím, že je vtipná. Ostatně Stephen King taky v jedné své knize (myslím, že to byl Pytel kostí) napsal, že "na světě neexistuje směšnější věc než pohlavně vzrušený muž", nebo tak nějak to bylo. 
Co se týče mé rodiny - pokud máš něco proti přistěhovalcům, tak se nemusíš 'obávat'. 
Každopádně mě zaujaly ty komixové scénáře - o čem to bude, mohu-li se zeptat?

To víš, já rád provokuju, ale nejde o to někoho vytáčet. Spíš ho konfrontuji s tím co píše. A to pak bolí o moc víc, a slabší jedinec si z toho vezme jen to, že jsem byl na něj zlý. 
A já jsem přitom takový miláček... 
Ty jsi to zvládla výborně. I když jsi tolik mrňavá. :D
Co se týče řeckých bájí, tak ty jsou fajn, ale hlavně pokud člověk chce psát nebo ,,tak něco" , mělo by to patřit k jeho znalostem. Tak jak to bývalo v minulosti. Tudíž děláš dobře, když víš o čem je řeč. 
S tou přistěhovaleckou rodinou, to fakt neřeš, bylo to jen na okraj. Jen na vyhrocení tématu. To já tak dělám. Člověk se pak víc dozví.

A ohledně těch komiksů, tak to je peklo, jeden stripový už cca. rok dělám pro noviny. Takže se musím snažit být v krátkém formátu vtipný, a kreativní. Naštěstí vychází jen párkrát do měsíce, a trochu se bojím , kdyby chtěli víc.  Pak začínám kreslit do jednoho časopisu cosi komiksového  o bezdomovcích a tajemném plyšovém medvídku, tam jsem se do toho nechal uvrtat jen proto že nebudu dělat scénář, jenže autor textu vůbec neumí pracovat s komiksovým médiem, a tak se ho to snažím naučit, a vlastně to zatím prakticky dělám sám.
Ještě mi tu leží rozdělaný komiksový scénář o husitech. Kdysi jsem ho psal s jedním kamarádem hercem jako filmový, ale než by se sehnali peníze... a už nás předběhl Jákl s Žižkou, tak bych to chtěl někdy alespoň namalovat...  Jenže zoufale nestíhám, potřeboval bych tak na čtvrt roku někde mimo Prahu, kde bych to alespoň napsal.
Do toho jedna autorská pohádková knížka, dál připravujeme druhé vydání pohádek, a musím tam dopsat kapitolu a šikaně... makáme na nových stránkách, a finišuji s kresleným kalendářem. A dosychají mi tu plátna, a musím zpracovat obrazy co měli být na výstavě v Londýně, kdyby nezasáhl ten pseudovirus . Atd... 
Tedy, vlastně ne, nedělám to, měl bych, ale místo toho prokrastinuju. Píšu na tohle forum, a u toho čumím na Netlix. 
Ach jo... zítra to doženu... snad. 
Uf.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka - od ad-diskusni-forum-evr - 12. 08. 2020, 21:32:18

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravice od nováčka Blue-diskusni-forum-leaf 2 434 17. 02. 2024, 09:25:07
Poslední příspěvek: Blue-diskusni-forum-leaf
  pozdrav a otázka ad-diskusni-forum-evr 6 21255 17. 04. 2019, 20:56:22
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Pozdrav od nováčka soulmate75 1 5926 30. 01. 2019, 09:24:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Asexual Další zpověď nováčka Ail-diskusni-forum-úren 5 12014 27. 07. 2018, 10:58:19
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Další zpráva od nováčka ;) N-diskusni-forum-B. 9 20227 26. 04. 2018, 21:00:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex