Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zviditeľnenie asexuálov – prieskum
#13
To Nihilus.

Teda, ty mi normálně  kazíš zábavu s  aktivisty, a ještě  jsi mi dal,,nálepku". Mé vnitřní  dítě  je poněkud  dotčeno, a poslalo na tebe našeho  neviditelného psa. Až si tě najde, trošku si kousne.

To Juliana


Víš, mě  je dost protivné  že asexuály má  stále  někdo potřebu ,,zkoumat", a myslí si zároveň,  že  objevil Ameriku a bude mít pro školu nějakou zajímavou a exotickou práci. Ale proboha, kolik jen už  jsem tu takových , většinou, ,,badatelek" zažil... a co z toho.
Docela mi vadí že  má  někdo vidiny toho, že nejsme asi zcela normální, a musí nás nálepkovat, zařazovat,  zkoumat, bádat,  ač většinou  takový mudřec má často sám mnoho věcí nevyřešených.  To už  jde někdy poznat dost výrazně.  

Osobně se tedy nehodlám takovým pseudovýzkumům vystavovat, uráží mě, protože se nepovažuji za nějaký objekt hodný pozornosti ,,plenkových vědátorů" a všemožných aktivistů co si jen zatím nevrzli a neví co s tím a tak horlivě nálepkují, škatulkují a zkoumají, místo aby dělali raději něco smysluplnějšího.
Ale, jak už jsem psal, pokud má někdo tu potřebu být zkoumán, zařazován a hledat stádnost, je to jeho věc. 
Já jen napsal svůj  názor, a považuji se za zcela normální lidskou bytost. A rozebírat někoho na základě  jeho asexuality, která nikomu neubližuje,  považuji za zrůdnost. 
A v tomto tvé porovnávání  s vědeckým zkoumáním zvířete  značně  pokulhává.  A být žid,  sorry, vlastně  svišť, ...zpozorněl bych. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - od ad-diskusni-forum-evr - 29. 11. 2020, 08:26:17

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex