Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zviditeľnenie asexuálov – prieskum
#15
To Juliana

Ano, více méně s tím co píšeš souhlasím. Teoreticky. Ale chybí tam vícero aspektů.

Třeba zrovna to, že se ty žádosti o pokusy s asexuály, na seminárky a různé studentské práce, tady objevují poměrně často. A většinou jde, dle toho co píšou, o rozjuchané sluníčka. 
Nikdy to této komunitě nic dobrého nepřineslo, spíš větší zájem různých LGBT+-: aktivistů ze školy,  kteří zbystřili a hned se nás pokusili začleňovat do svých podivných sexuálních škatulek, za účelem rozšiřování své zvrácené doktríny sloužící k vypisování dalších dotací. 

Já se , za další, považuji za normálního člověka, a nemyslím si že je v sexuálním ohledu na mě něco, co by měl kdo zkoumat, Ba dokonce se mi to hnusí. 

Nejsem zbytečně zatvrzelý, jak doufá tápající Nihilus, dokonce ve své profesi jsem nucen občas i dát nějaký rozhovor do novin, ale to je o práci, a ač se považuji za introverta, nemám problém se pro dobrou věc více otevřít.
Ale co má kdo co zkoumat na mém sexuálním životě, který navíc, jako takový neexistuje? Co by koho na tom mělo lákat, lákat na nic, na nulu?
Nebo klasicky, to už tu také bylo, frustrovaný jedinec který si chtěl vypěstovat pocit jakési domnělé nadřazenosti, jako že on ,,prcá", a oni ne, a ještě o tom, ubožáčci , melou jako kdyby byli bůhvíco. Pár takových ,,zkoumatelů" skončilo nakonec i s banem. 

Proto si tedy myslím že opět nejde o nic spasitelného a důležitého , a jen si slečna či paní, myslí že objevila Ameriku, resp. Indii. Ale takových objevitelů a výzkumníků asexuálů už jsem tu zaregistroval tucty, a mnohdy , po odkopání se, nakonec vyšlo najevo že ani neví kde jim maminka doma ukládá čisté ložní prádlo. A od takových si fakt nic neslibuji.
No, ale třeba tahle paní bude opravdu zářit jako hvězda na plakátu Che Guevary co ho má možná  na zdi, a opravdu této komunitě prospěje. Myslíš si to Juliano? Pade na pade? :)

A tak tedy dobrá...
Tak tedy prosím lidi, odhalujte se ( samozřejmě že roušku si však musíte nechat) , přece Vás kecy nějakého Adevera neodradí!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - od ad-diskusni-forum-evr - 29. 11. 2020, 11:43:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex