Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zviditeľnenie asexuálov – prieskum
#21
(29. 11. 2020, 21:11:53)Nihillus Napsal(a):
(29. 11. 2020, 08:26:17)adevr Napsal(a): To Nihilus.

Teda, ty mi normálně  kazíš zábavu s  aktivisty...

A ty kazíš zábavu nám ostatním, protože si hraješ na kurátora tohohle fóra a přivlastňuješ si a zadupáváš do země jakoukoli diskusi, která ti není po chuti.
Protože nejsem admin a nemůžu ti dát ban, můžu jen radit nováčkům, aby na tebe nereagovali.

Běž přinejmenším do háje s tím bolševickým a udavačským přístupem. Ty by jsi mě chtěl zakazovat psát mé názory, jo?  Z jakého titulu? Protože se ti nelíbí? Co si o sobě myslíš? A já ti nějak bráním psát ty tvé? Každý má stejnou možnost se vyjádřit k dané věci stejně jako i já!
Píšeš diskuse, a ani nevíš co to slovo znamená. Ta totiž není jen jednostranná. ( Však si to najdi, a pak ctrl c a ctrl v, to ti jde, "))Tu možnost diskutovat má každý, ač ti to nemusí vonět, voni Bobligu.
Můžeš si ostatně přece také psát co chceš, on to tvé sice nikdo moc nečte, ale nikdo ti, ve psaní, ani v argumentaci,  nebrání, ty kurátore. 
No, ale, každopádně hezky jsi se odkopal soudruhu, pozor, pozor na něj..., no a kolikrát už jsi mne vlastně nahlásil adminovi, co?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - od ad-diskusni-forum-evr - 29. 11. 2020, 21:26:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex