Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zviditeľnenie asexuálov – prieskum
#22
Adevr: Ano, většinou jde o sluníčkáře, ale ne vždycky, a na tom záleží. Většina mě nezajímá, ta je skoro vždycky na odepsání, zajímá mě menšina. Přede dvěma roky jsem spolupracovala se studentkou psychologie, která psala o asexualitě diplomku, a řekla bych, že její práce zrovna přínosná byla. Mimo jiné jsem se v ní dočetla, že většina českých asexuálů se neztotožňuje s LGBT, což mi poskytlo docela užitečnou munici proti bolševickým hysterkám snažícím se mě na základě mojí neorientace dovléct do Pridu.

Samozřejmě respektuji Tvůj odpor k tomu, aby se někdo vrtal ve tvém sexuálním životě. Osobně si ale myslím, že je fajn, když sexuologie časem vezme na vědomí, že existují i duševně zdraví lidé, kteří žádný sexuální život nevedou a vést nechtějí.

Nevím, jestli je šance padesát na padesát, adevere, ale už to, že je nie_nina ochotná vzít na vědomí odlišnost české komunity od západních LGBT psychopatů, je podle mě příznivý příslib. A že cituje prof. Petříčka. Nezdá se, že by trpěla nedostatkem mozkových buněk. :-)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - od Jul-diskusni-forum-iana - 30. 11. 2020, 07:45:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex