Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zviditeľnenie asexuálov – prieskum
#28
(30. 11. 2020, 16:30:34)Morwen Napsal(a):
(29. 11. 2020, 21:26:58)adevr Napsal(a):
(29. 11. 2020, 21:11:53)Nihillus Napsal(a):
(29. 11. 2020, 08:26:17)adevr Napsal(a): To Nihilus.

Teda, ty mi normálně  kazíš zábavu s  aktivisty...

A ty kazíš zábavu nám ostatním, protože si hraješ na kurátora tohohle fóra a přivlastňuješ si a zadupáváš do země jakoukoli diskusi, která ti není po chuti.
Protože nejsem admin a nemůžu ti dát ban, můžu jen radit nováčkům, aby na tebe nereagovali.

Běž přinejmenším do háje s tím bolševickým a udavačským přístupem. Ty by jsi mě chtěl zakazovat psát mé názory, jo?  Z jakého titulu? Protože se ti nelíbí? Co si o sobě myslíš? A já ti nějak bráním psát ty tvé? Každý má stejnou možnost se vyjádřit k dané věci stejně jako i já!
Píšeš diskuse, a ani nevíš co to slovo znamená. Ta totiž není jen jednostranná. ( Však si to najdi, a pak ctrl c a ctrl  v, to ti jde, "))Tu možnost diskutovat má každý, ač ti to nemusí vonět, voni Bobligu.
Můžeš si ostatně přece také psát co chceš, on to tvé sice nikdo moc nečte, ale nikdo ti, ve psaní, ani v argumentaci,  nebrání, ty kurátore. 
No, ale, každopádně hezky jsi se odkopal soudruhu, pozor, pozor na něj...,  no a kolikrát už jsi mne vlastně nahlásil adminovi, co?

...a tento příspěvek, co jsi tu napsal ty, adevr-e, je podle tebe vzorová ukázka diskuse?
Já žádné argumenty nevidím, jen snůšku osočení... :-(

...a aby nedošlo k omylu: To, co jsem psala v předchozím příspěvku Nihillovi (o tom malém dítěti), se týkalo tvého chování... :-)

Na hrubý pytel hrubá záplata.  Jestli tedy bereš to nihilusovo osočovaní jako součást diskuze, tak jsem se snad  trefil do jejího tónu, ne?  Ale na druhou stranu, alespoň konečně  napsal i něco, co má  trošku i sledovanost... 

Takže tak... za vším co jsem napsal si stoprocentně stojím,  a určitě  mne nebude moralizovat někdo kdo vyhrožuje banem, a oblibuje cenzuru . Mimochodem s těmi udavači  se tu občas utrhne pytel , co?
 A zdá se, i podle toho co jim vadí, že jsou to dost často stejné amorální sviňky.
Udavačství a zejména cenzuru považuji za jednu nejhorších  špinavostí v dějinách lidstva. A co ty Morwen, jak ty jsi na tom s udáváním a schvalováním cenzury?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - od ad-diskusni-forum-evr - 30. 11. 2020, 18:02:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex