Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zviditeľnenie asexuálov – prieskum
#29
(30. 11. 2020, 18:02:05)adevr Napsal(a): .......
Udavačství a zejména cenzuru považuji za jednu nejhorších  špinavostí v dějinách lidstva. A co ty Morwen, jak ty jsi na tom s udáváním a schvalováním cenzury?

... takže, jestli tomu správně rozumím, ty osočovat můžeš (nie-ninu, Nihilluse ... případně v minulosti i nějaké další jedince, pokud si ještě něco pamatuji...) a když se tu někdo vymezí vůči tvému ne vždy korektnímu vyjadřování, tak ty na něj můžeš reagovat agresivně a docela nevybíravým slovníkem? Mysli si o tom, co chceš, ale takhle se podle mne dospělý (zralý) člověk nechová, takhle se podle mne chová malé navztekané dítě ("ale když on si začal..."). 

A jestli tě opravdu zajímá můj názor na tvoje projevování se zde:
Zrovna včera jsem byla ve velmi velkém pokušení požádat o ten ban pro tebe (a nebylo to poprvé), protože způsoby, kterými se tu občas projevuješ, nepovažuji ani za diskuzi a mnohdy ani nemají souvislost s tématy, ke kterým se má diskutovat.
Zřejmě velmi naivně ( :-\ ) se domnívám, že pokud se považuješ za natolik morálního, jak se často snažíš prezentovat, měl bys nejspíš jít příkladem nejen ve slovech, ale především v činech. Tady na fóru tedy tím, jakým způsobem ta slova používáš a za jakým účelem (osočování někoho mi zrovna příliš morální nepřipadá, i když "si ten druhý (údajně) začal"). A po pravdě, ve tvém věku (kterým se tady také často oháníš vůči mladým, kterých je tu většina) bych předpokládala, že už budeš mít své emoce pod kontrolou víc než "ti mladí" a také  víc nadhledu.  :)

A pokud mne na základě svých "kritérií" hodíš "do jednoho pytle" s Nihillusem a jemu podobnými, bude to pro mne vlastně velké vyznamenání. :) 
Také si neodpustím poznámku, že speciálně jeho příspěvky (s výjimkou hudby  :p  ) mi buď přinesly inspiraci nebo rozšíření obzorů a také často ušetřily práci se psaním příspěvků, když citlivě a zároveň s nadhledem reagoval na problémy nově příchozích členů fóra.   :)

Uznávám, že teď si za OT k tématu, zasloužím také pokárání (avšak nikoli od adevr-a  LOL  ), ale v tomto případě mi "překročení hranic slušnosti" stojí za to... :D
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - od Mor-diskusni-forum-wen - 01. 12. 2020, 12:29:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex