Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zviditeľnenie asexuálov – prieskum
#30
ToMorwen

No vidíš, ale vždyť je mi jasné  že  i ty jsi jedna z těch rádoby morálních osůbek, co jim vadí jiné názory, a žádají o to, abych dostal ban a byl odsud vyloučen. A hrdinka OT jež si, dle vlastních slov, zaslouží i pokárání! Jejda! A možná i metál od Zemana, ne?
Ale aspoň to přiznáš. Za to ti děkuji.
Bohužel však, tak to dnes chodí, lidi už  se za udavačství nestydí, a myslí si, že  když zakáží jiným s opačným názorem se vyjadřovat,  budou pak mít pravdu.  Prostě je to zároveň i forma cenzury. A slizkosti...


Takže, pro ty málo chápavější, já jsem pouze varoval před tím, aby lidé  bezhlavě  či slepě, dávali své údaje k dispozici komukoli, kdo může  mít nějaké  kontakty s aktivisty a LGBTQ, a chápu že  nějaké podporovatele nenávistných ideologií to vyprovokovalo k nenávisti ( jak jinak) k mým rozumným argumentům. 
A tvé tvrzení že ,,jdu proti mladým" je také hloupost, vždyť i osoby co mne chtějí neustále vybanovat a omezovat, a dokonce u několika lidí jiného než skupinového a aktivistického myšlení , se jim povedlo je  přinejmenším  odradit od vyjadřování svých názorů zde, nejsou zas nějak moc mladí, že?  ;)
A mnohdy ty osoby měli vynikající příspěvky a témata, s vysokou sledovaností, na něž prominutím, ta udavačská a cenzorská partička,  co si navzájem ,,lajkuje" každý blábol,  nedosáhnete ani za pět  let dohromady. 
A vy jste je vyštípali. No, nedovedu si představit zde tu nudu, hrát třeba pouze podle tvých nebo nihilusových notiček. 
Jinak o mé omezenosti věkem a jednostrannosti, ...jsem poměrně  aktivní  a úspěšný i v tvorbě  pro děti a mladší lidi než jsem já,  a mám jich, ostatně, i kolem sebe plno. A co ty, když mne tak osočuješ? Jakou roli u tebe hraje osamění a zatrpklost?

A ještě  jednou naposledy, napsal jsem jen svůj názor,  na nikoho jsem neútočil, jen jsem kladl otázky v rámci toho, abych se dozvěděl komu prospějí vyžadované údaje.
 Takže si vytáhni hlavu z místa kde ji máš, sundej roušku a nadechni se, ,,okysličí" ti to mozek. 
A neber to jako urážku, ale jako přátelskou radu. I když o tom  pochybuji, že to dokážeš , spíš zažádáš o ban , že se cítíš dehonestována, ne? :)
Ale banovat za pravdu? Cenzurovat pravdu?  No tohle, soudruzi...!?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - od ad-diskusni-forum-evr - 02. 12. 2020, 08:31:00

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex