Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Respondent/ka pre slovenský denník SME
#10
Sosno, to, jak vnímáš sama sebe je jedna věc a jak na tebe nazírá většinová společnost je věc jiná. Tyto dva pohledy se mohou vzájemně lišit. Neznamená to však, že já osobně něco proti asexualům mám. Naopak, cítím sympatie, protože se chovám asexuálně již mnoho let a jen tak to neskončí...Takže mohu souhlasit se slovy kamaráda-sek sem se sexem:))
Osobně si myslím, že sex nám byl dán primárně pro zábavu a až na druhém místě je udržení všeho živého.
Já v Boha nevěřím, mám zato, že je vymyšlený lidmi, jakási berlička, aby pomáhal lidem přežít chvíle utrpení. A zároveň byl věřící lehce ovládán.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Respondent/ka pre slovenský denník SME - od Mar-diskusni-forum-gret - 24. 03. 2021, 05:54:59

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Dennik N - Nikdy nepocítiť túžbu. Príbehy ľudí, ktorých nikto sexuálne nepriťahuje pri-diskusni-forum-mula 4 10456 14. 02. 2016, 12:30:46
Poslední příspěvek: pri-diskusni-forum-mula
  Denik N - Hleda se respondent ke-diskusni-forum-x!k 4 13786 29. 01. 2016, 19:54:49
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex