Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou
#7
(30. 03. 2021, 00:14:23)evikula Napsal(a): Ale i tak - přece jen – to že se ti po celém těle desítky minut věnuje vysvlečený partner kterého máš ráda, který ti voní a jehož dotek i celkový projev je ti příjemný, na kterého tě těší se při tom koukat a který umí navodit kouzlo okamžiku, a tobě se tam dole nic neprokrvuje resp. nic příjemného tam necítíš…  podle mě uvolněná heterosex. holka by zkrátka nemohla být v takové situaci nevzrušená, a nepotřebovala by žádné složité mechanické techniky. Teď nemluvím tedy o nějakém orgasmu nebo o anorgasmii, ale o kompletní absenci fyzické slasti z sexu a koitu (co vím z doslechu anorgasmici nemají orgasmus a chybí jim tedy finální vrchol a následný pocit naplnění, ale jinak je jim sex i tak v průběhu koitu nemálo fyzicky příjemný).
Taky si nemyslím že by ti brány rozkoše měla otevřít nějaká speciální technika, prostě to tam není. Jinak ten průběh mám teda stejný, žádná slast, jen mechanické tření zakončeno v podstatě vynuceným vyvrcholením. Líbí se mi definice "od pasu dolu mrtvá/ý", to použiju :D
Dík za vysvětlení té anorgasmie, to jsem nevěděl, měl jsem právě dojem že se jedná o celkovou necitlivost :)

(30. 03. 2021, 00:14:23)evikula Napsal(a): Poslední věc, nevím, nakolik bych to měla težší jako muž, asi jo, ale ani to mi nepřijde nemožné. Popravdě umím si představit, že by mi naprosto stačilo/bavilo muchlat a mazlit se, a partnerku u toho nakonec „odbavit“ hračkou,  a bylo by. A umím si představit, že by to stačilo i leckteré partnerce. Just use communication and imagination.  
No první výhoda je že jako žena nemusíš být inciativní v navozování vztahů, což se hodí. Pro mě jako asexuála, introverta a asociála je navazování vztahů složitější, holky většinou jen koukaj a čekají, zbytek je na chlapovi :D
Druhá je to na co narážíš. Ty to vyřešíš lubrikantem, mě na tohle nic moc nepomůže :) Ale ta tvoje představa je v podstatě to co mi s bývalou partnerkou fungovalo. Akorát my už se znali a nebyl pro mě takový problém ji to sdělit. U nového vztahu s někým novým přemýšlím nad správným okamžikem tohle na ni vybafnout. Další věc je že to prostě není moc fér no, je to dost jednostranné a ne každá holka se dost dobře smíří s faktem že svého partnera sexuálně nevzrušuje a nemůže ho uspokojovat.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou - od iN-diskusni-forum-Ner - 30. 03. 2021, 10:59:08

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualka s maskou katul-diskusni-forum-e1786 19 18021 18. 09. 2021, 08:19:05
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Zpověď - moje vnímání sexuality Li-diskusni-forum-šaj 0 3499 21. 08. 2020, 10:42:44
Poslední příspěvek: Li-diskusni-forum-šaj
  Moje asexualita rudol-diskusni-forum-f.brno 18 31008 18. 06. 2020, 19:55:30
Poslední příspěvek: v-diskusni-forum-ye
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8642 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Moje hledání se an-diskusni-forum-nie 1 7477 12. 02. 2018, 01:13:27
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex