Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou
#20
(03. 04. 2021, 14:12:08)adevr Napsal(a): To marteza

Tak zrovna to s tím řidičákem není moc přesná alegorie. Taky mám řidičák, a dokonce na motorku, i když mám řidiče, nebo využívám MHD. Jezdit však nějak musíme.

Ale přesto,  ty opravdu chceš tvrdit, že nékdo kdo by prcal, až by se mu kouřilo z postele, je asexuál, jen proto že ho nikdo nechce?
Stejný jako ten, co se s asexualitou narodil?
....?
Podle mne napřiklad trollice, s níž vedeš dialog, asexuálka neni, a ne jen proto že asexualitu vrozenou popírá, ale že  byla cely život sexualně aktivní, nyní však kolem padesátky (tedy i v přechodu)  morbidně ztloustla,  a myslím že  i kvůli její povaze už ji nechce ani vlastní manžel. (Tyto informace vyplynuly z jejich příspěvků  a SZ.)
Jakápak že je to asexuálka?
To by, podle takové logiky, museli být asexuálové vlastně  i prakticky všichni  senioři  na světě, u nichž díky věku velmi povadl zájem o sexuální praktiky.
To by tedy asexuálů nebylo ono oficiálně udávané jedno procento, ale tak čtvrtina planety.

Tak jsem si celkem opožděně přečetl příspěvek a nelze než se lehce ohradit.
To s tím řidičákem je alegorie, takže do toho nemíchej, že máš auto a řidiče.
A tato alegorie rozděluje tři typy: Chci to, a protože chci, tak proto něco dělám - chci jezdit, proto jsem si pořídil ŘP, tak to je heterosexuál,
                                                  nechci to, je to mimo můj okruh zájmu  - bez ŘP, asexuál,
                                                  chci to, ale nejde to - zkoušky na ŘP jsem neudělal, sebrali mi oprávnění, nejsem způsobilý jezdit, ..., to je jakoasexuál, nebo jak já říkám jedinec s asexuálním chováním - a to jsou právě ty ženy po přechodu, nebo tebou zmiňovaní staříci,
(původně jsem psal o dvou typech, lehce jsem to vyšperkoval).

Co se týče trolla: Mám pocit, že za klávesnicí je jich střídá několik, minimálně dva. Občas jsme svědky pozoruhodného defenzivního útěku z diskuse. Jeden z těch dvou není do věci tak zaťatý.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou - od mar-diskusni-forum-teza - 04. 04. 2021, 17:02:34

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualka s maskou katul-diskusni-forum-e1786 19 18014 18. 09. 2021, 08:19:05
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Zpověď - moje vnímání sexuality Li-diskusni-forum-šaj 0 3498 21. 08. 2020, 10:42:44
Poslední příspěvek: Li-diskusni-forum-šaj
  Moje asexualita rudol-diskusni-forum-f.brno 18 30999 18. 06. 2020, 19:55:30
Poslední příspěvek: v-diskusni-forum-ye
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8637 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Moje hledání se an-diskusni-forum-nie 1 7475 12. 02. 2018, 01:13:27
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex