Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"?
#31
(17. 08. 2022, 18:01:57)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:53:28)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 17:03:22)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 16:49:21)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 16:43:21)adevr Napsal(a): Tak to je dobře, že vám dotazník pomohl, že jste se v něm našla. Já to mám holt tak, že každému kdo má potřebu někoho testovat jako méněcenného, a tvrdí že to dělá v rámci pomoci,  ... tak mám nutkání dát mu přes hubu.
Chápu, ale pokud ten člověk svým testováním nikomu neubližuje a je to dobrovolné, tak podle mě na tom není nic špatného. Já třeba poslední dobou tak nějak "testuju" sama sebe.
Jasně, někdy neubližuje, ale já beru za špatné i to, že tahá z lidí rozumy za jakousi ničím nepodloženou pomocí, a jde mu přitom jen o vlastní výzkum pro svou bakalářskou práci na téma asexualita. 
( Nejodpuzující jsou aktivisté LGBTQ, kteří se snaží tuto komunitu, a to i za pomoci různých dotazníků, připojit a zařadit  mezi různé sexuální odchylky a úchylky. Byla zde i několikrát snaha nás dostat do průvodů Prag Pride. Ne že by mi tyto průvody osobně vadili, ale štve mne ta drzost cpát nás, kteří nemáme z principu nic se sexem společného, mezi ty s rozvinutou sexuální aktivitou. Chápu že pro levicové aktivisti z neziskovek, jsme další škatulka pro příjem peněz, ale asexuály to jen poškozuje, a staví nás to do světa praktikujících sexuálních skupin od homosexuality, sadomaso aktivit až po pedofilii a zoofilii. )

Připadne mi to prostě jako zneužití této komunity, jako falešné, prolhané a nechutné chování, jako krádež informací, ... a že už jsem tu pár takových ,,výzkumníků a pomocníků" zažil. A tipněte si, kolik z nich bylo asexuálům ku prospěchu?
No tak pokud jde o ty průvody, tak mě třeba osobně vadí, přijde mi to jako zvrácenost, která lidem akorát škodí a jiným otravuje život...
Asi netipnu, protože nevím, co to bylo za lidi a co konkrétně zkoumali.

Ony ty dotazníky bývají prakticky totožné... Jen někdy ještě zkoumají co jste za asexuála., jestli např. demisexuál ... a kdoví co ještě, ani si ty zcela zbytečné a umělé kategorie nepamatuji. Je to trochu jako horoskop, ale i tomu mnoho lidí důvěřuje.
Oni jsou někde ještě nějaké jiné? Jestli jo tak sem s nimi!  Kroutící očima
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - od Nevim-diskusni-forum-Neznam - 17. 08. 2022, 18:08:33

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Není to jen blok? Ell-diskusni-forum-inka 8 16704 11. 11. 2017, 03:42:24
Poslední příspěvek: Tay-diskusni-forum-lor
  Jsem nebo nejsem asexuál? Nob-diskusni-forum-edar 8 20237 13. 12. 2014, 14:05:11
Poslední příspěvek: base-diskusni-forum-life
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28829 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex