Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"?
#45
(24. 08. 2022, 16:53:46)marteza Napsal(a): Já říkám radši moc nedumej. Pozoruj se (pokud možno objektivně) v různých společenských situacích a porovnávej svoje chování s chováním jiných lidí.
Dá ti to víc, než vyplňování nějakých dotazníků. Už to, jak tady píšeš, že v nich hledáš odpověď a sháníš pořád nějaké další, ve mě budí podezření, že hledáš tu nálepku, o které jsi psala, že o ni nestojíš. A nebo se do role asexuála stylizuješ?

Něco takového, co tu popisuješ přesně dělám. Dotazník jsem vyplnila jenom jeden, tady od Ivany. Co hlavně dělám je to, že se sleduju, koukám do minulosti, a prostě se pozoruju. Nehledám nálepku, hledám pravdu. A jestli pravda souvisí s nějakou, ať už jakoukoli "nálepkou", budu jí muset přijmout. Do žádné role se nestylizuju, chci to být já a ne nějaká role.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - od Nevim-diskusni-forum-Neznam - 24. 08. 2022, 23:50:45

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Není to jen blok? Ell-diskusni-forum-inka 8 16744 11. 11. 2017, 03:42:24
Poslední příspěvek: Tay-diskusni-forum-lor
  Jsem nebo nejsem asexuál? Nob-diskusni-forum-edar 8 20263 13. 12. 2014, 14:05:11
Poslední příspěvek: base-diskusni-forum-life
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28872 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex