Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"?
#49
(26. 08. 2022, 06:41:16)adevr Napsal(a): Je to jednoduché,  je ti sex zcela lhostejný, někdy i třeba  legrační a ukoptěný? Či máš  ráda sex, různé erotické  praktiky, užíváš si to?  Jestli ZROVNA ne, je to kvůli partnerovi? S jiným nebo jinou by to šlo líp? Jsi jen frigidní, nebo máš jiný zdravotní nebo psychický problém?

Nemít partnera, kterému vím, že sex chybí, tak by mi lhostejný byl. Legrační to bych ani neřekla. Užívám si spíš pocit, že partnerovi se to líbí. Ne, pár "vztahů" dlouhých cca půl roku mám za sebou a s každým to v tomhle ohledu bylo stejný. Podle gynekoložky jsem fyzicky v pořádku, nenašla žádný problém. A nějaké trauma z minulosti si taky nevybavuju, zneužívaná nebo tak něco jsem nikdy nebyla.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - od Nevim-diskusni-forum-Neznam - 26. 08. 2022, 11:04:53

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Není to jen blok? Ell-diskusni-forum-inka 8 16710 11. 11. 2017, 03:42:24
Poslední příspěvek: Tay-diskusni-forum-lor
  Jsem nebo nejsem asexuál? Nob-diskusni-forum-edar 8 20243 13. 12. 2014, 14:05:11
Poslední příspěvek: base-diskusni-forum-life
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28848 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex