Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"?
#55
(26. 08. 2022, 16:41:34)Cipísek Napsal(a):
(26. 08. 2022, 15:40:23)NevimNeznam Napsal(a):
(26. 08. 2022, 15:29:56)Cipísek Napsal(a): NevimNeznam: až bys zase šla někdy k sexuologovi nebo psychologovi, zkus se ho zeptat na asexualitu a jestli má na ně testy.

Mimochodem sex by si měly užít oba dva ne jen jeden....

Na to existujou testy?
Jestli existují testy netuším, ale můžou tě poslat na různá vyšetření, že ti organismus funguje tak jak má (dle stanovených lékařských tabulek) -

Asexualitu mohou do určité míry předurčovat genetické dispozice a dále ji formuje povaha a také výchova a rodinné vzory. Příčiny asexuality se uvádí jako:

– biologické – v důsledku hormonální nerovnováhy (ta může být způsobena sníženou funkcí štítné žlázy)
– psychologické – plynoucí například z nějakého nevyřešeného traumatu z dětství (zneužívání)
– sociální – následováním nějakého vzoru, který se sexualitě vyhýbá (třeba při příslušnosti k církvi)
– intelektuální – může se jednat o vědce, filozofy a jiné vysoce inteligentní osoby, které se o tom svobodně rozhodly. Jejich sexuální energie a impulsy jsou transformovány na jejich tvorbu či bádání a sexualitu vnímají jako zbytnou a nemající takovou hodnotu jako jejich činnost.

https://psycholognatelefonu.cz/2020/12/1...sexualitu/

Tak to možná někam zajdu, ať vím na čem jsem
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - od Nevim-diskusni-forum-Neznam - 26. 08. 2022, 16:45:50

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Není to jen blok? Ell-diskusni-forum-inka 8 16547 11. 11. 2017, 03:42:24
Poslední příspěvek: Tay-diskusni-forum-lor
  Jsem nebo nejsem asexuál? Nob-diskusni-forum-edar 8 20091 13. 12. 2014, 14:05:11
Poslední příspěvek: base-diskusni-forum-life
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28611 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex