Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoprocentní asexuálka
(17. 03. 2019, 22:17:35)Juliana Napsal(a):
(17. 03. 2019, 12:24:13)adevr Napsal(a): Ale s tím společným bydlením, tak to jsi mě fakt dostala ... že studuješ nějaký humanitní obor?  :D LOL

Adevre, nedráždi. LOL

No, třeba  existují vyjímky... co?
No ,snad  nebyla ta veverka taky v patek stavkovatproti tomu jak zde znečišťujeme planetu. A neví o tom že  se evropapa na znečištění planety nepodilí ani jednim procentem.  Ale když treba  Čína  a Indie jsou tak daleko, a mají tam drsnější  policajty... Nobylo tam těch  ,,študentů " vsude hromady, a nechali po náměstích jen bordel z plastů od jídla, pití a poházené transparenty... trošku nám to po republice , prasátka uvědomělá, znečistila.

Jinak je mi to děvče lhostejné.  Jen by mělo zmírnit rétoriku ,je docela agresivní. Jako kdyby někdo přišel  třeba do klubu filatelistů, a hned začal/a vyřvávat jaký  on ze je veliký FILATELISTA, ten nej sto pro, a jini by si toho měli vážit , neboť on/a ví své, a komu se něco nelibi,  tak útočí a je jeho nepřítel a URČITĚ není tak velký filatelista jako on/a!
Já  tyhle vyřvaný agresivní  holky nemusím, a navíc je asi hodně  tlustá.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
(17. 03. 2019, 22:47:48)adevr Napsal(a):
(17. 03. 2019, 22:17:35)Juliana Napsal(a):
(17. 03. 2019, 12:24:13)adevr Napsal(a): Ale s tím společným bydlením, tak to jsi mě fakt dostala ... že studuješ nějaký humanitní obor?  :D LOL

Adevre, nedráždi. LOL

No, třeba  existují vyjímky... co?
No ,snad  nebyla ta veverka taky v patek stavkovatproti tomu jak zde znečišťujeme planetu. A neví o tom že  se evropapa na znečištění planety nepodilí ani jednim procentem.  Ale když treba  Čína  a Indie jsou tak daleko, a mají tam drsnější  policajty... Nobylo tam těch  ,,študentů " vsude hromady, a nechali po náměstích jen bordel z plastů od jídla, pití a poházené transparenty... trošku nám to po republice , prasátka uvědomělá, znečistila.

Jinak je mi to děvče lhostejné.  Jen by mělo zmírnit rétoriku ,je docela agresivní. Jako kdyby někdo přišel  třeba do klubu filatelistů, a hned začal/a vyřvávat jaký  on ze je veliký FILATELISTA, ten nej sto pro, a jini by si toho měli vážit , neboť on/a ví své, a komu se něco nelibi,  tak útočí a je jeho nepřítel a URČITĚ není tak velký filatelista jako on/a!
Já  tyhle vyřvaný agresivní  holky nemusím, a navíc je asi hodně  tlustá.
Děkuji za pobavení :). Ale všimla jsem si tvé namyšlenosti ve více příspěvcích ve více tématech, takže si tebou vážně nebudu kazit náladu. A vůbec netvrdím, že si mé asexuality má někdo vážit. Hele, tlustá nějak nad míru nejsem. Už nevíš, co za kec bys plácl. Já se ti nevysmívám za to, že jsi byl v minulosti obtěžován, jenom nevidím důvod, proč bys o mně měl tvrdit, že nejsem dost asexuální. Jsem. Pa ;)
Odpovědět
To veverka
Tlustá nad míru? Opět jsem namyšleně pobaven. A je mi jedno na kolik procent se cítíš být asexuálkou, dělat si na své domněnce jakési prapodivné hierarchické zásluhy je vic než směšné , no, a vůbec nevim že bych měl být v dětství sexuálně obtěžován. To je jen tvá dedukce z mé neurčité poznámky.
Každopádně myslím, a vlastně za ty roky i vím, že je zde každý normální člověk vítán, a nezáleží ani na tom, zda je asexuál, nebo jen chce něco zjistit, ale jde spíš o to, jak vystupuje a jak se profiluje. Což se ti docela nepovedlo, i když js později i udělala v textech korekce.
Ale předvedla jsi, i tak, až neslušnou aroganci a drzost, a tedy vím ze jsem měl od počátku dobrou intuici. A s tím humanitním oborem jsem se trefil, nebo študuješ na kadeřnicí?
A fakt tolik nejez, bude léto a to se dost potíš, a je to cítit...no však vzdyť víš.
Měla by jsi se naučit zlobit na sebe, a ne na ty, co na tom nemají vinu.
On pak ten nahromaděný vztek a nadbytečné kilogramy mohou způsobit i srdeční choroby!
Tak vidíš, že to s tebou myslím dobře....
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
Onehdy jsem o tvé křehké minulosti četla. Nedělám zbrklé dedukce jako ty... Nejsem povrchní ani arogantní. To všechno jsi ty.

Proč se nezamyslíš nad tím, jak se profiluješ ty? Pořád se tady o někoho otíráš - v mnoha diskuzích. Asi jsi zakomplexovanej nebo nevím. Jsi dobrej malíř, to je fajn - ale proč nosit nos tak vzhůru?

Tvoje intuice je pěkně na houby, netrefil ses vůbec v ničem, protože jsi až moc domýšlivý.

Hele, seru na to. Stejně byla většina mých komentů hyperbola. Já se snažila, aby to tu bylo zajímavý, víš? ;)

Teď fakt. Je hnusný, když někdo někoho soudí. Já tě nikdy neviděla. Tak žádný závěry o tobě nedělám. Ale nelíbí se mi, když mě ty soudíš, jelikož mě neznáš. To se tady vážně nemůžu ani představit?  :D

Ten začátek jsem chtěla, aby byl úderný, ale nemyslela jsem to až takhle. Jenom jsem chtěla, aby každej pochopil, co jsem zač. Ale ty jsi to bohužel nepochopil. Je mi jedno, z kolika procent mě uznáváš za asexuála   :D Chtěla jsem se tu nějak uvést. 

Možná jsem byla až moc útočná. Překvapuje mě totiž, jak často tady ostatní asexuálové zpochybňují jiné asexuály. Už jsem celkem v pohodě. Taky jsem zjistila, že zde na fóru patříš mezi největší baviče, což vím samozřejmě už z dřívějška. A ač tomu třeba nevěříš, mám s tebou i osobní zkušenosti. 

Celá ta tebou tolik zmiňovaná "arogance" je jen divadlo, víš?
Ono totiž jsem se s vámi chtěla skamarádit - víš? :)
Odpovědět
(18. 03. 2019, 00:13:47)Veverka z Prahy Napsal(a): Onehdy jsem o tvé křehké minulosti četla. Nedělám zbrklé dedukce jako ty... Nejsem povrchní ani arogantní. To všechno jsi ty.

Proč se nezamyslíš nad tím, jak se profiluješ ty? Pořád se tady o někoho otíráš - v mnoha diskuzích. Asi jsi zakomplexovanej nebo nevím. Jsi dobrej malíř, to je fajn - ale proč nosit nos tak vzhůru?

Tvoje intuice je pěkně na houby, netrefil ses vůbec v ničem, protože jsi až moc domýšlivý.

Já si ,,pocit arogance" poctivě  buduji, a nijak to proto netajím. A funguje jen na pitomce, kdo mne alespoň trochu zná,  se dobře  baví. 
A neotíram se o někoho jen v diskuzích, ale rád jdu do konfrontace i v běžném  životě.  Jenže  se pouštím jen do zmetků  a debilů.
Krehkå minulost? Děvče,  já si nemohl dovolit být křehký... ale víš prd a tvrdíš ze jsem to já, kdo dělá zbrklé  dedukce. To jako vážně?
Zakomplexovaný , tak to nevím,  a nos vzhůru?  Zdá se,  že  podle sebe soudíš jiné. 
No, a nemyslím si že  jsem bůhvíjaký malíř, to fakt nechávam na jiných, takže  dík, a jsem přesvědčen  že  jsem se trefil  jinak ve všem.
A očividně jsem z toho neměl nepříjemný pocit jen já sám.
Odpovědět
No, zase jsi toho plno připsala, a už to zní o něco líp...
Třeba to nakonec i půjde.
Ještě chvilku a možná nebudeš tak děsně tlustá.
Odpovědět
(18. 03. 2019, 00:35:08)adevr Napsal(a): No, zase jsi toho plno připsala, a už to zní o něco líp...
Ještě  chvilku a možná  nebudeš tak děsně tlustá.
Díky :D
Odpovědět
(18. 03. 2019, 00:44:48)Veverka z Prahy Napsal(a):
(18. 03. 2019, 00:35:08)adevr Napsal(a): No, zase jsi toho plno připsala, a už to zní o něco líp...
Ještě  chvilku a možná  nebudeš tak děsně tlustá.
Díky :D

Je za co!
Odpovědět
(17. 03. 2019, 22:47:48)adevr Napsal(a): No, třeba  existují vyjímky... co?

No, třeba Ilmatar. :D
Hele, divil by ses, ale občas se na humanitním oboru najde celý ročník, kde má většina studentů mozek v hlavě. (Minulý týden jsme například na semináři měli prezentovat nějakou osobnost první republiky a ani jediný člověk si nevybral ženu, transsexuála ani černocha, heč. ;)

Jinak s poznámkou mimo téma v zásadě souhlasím, až na to, že to myslím byli středoškoláci.

Je fajn, že vášně trochu vychladly, takhle je to mnohem lepší.

Veverko, jak víš, jako vypadají adevrovy obrazy???
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
(18. 03. 2019, 02:19:09)Juliana Napsal(a): Veverko, jak víš, jako vypadají adevrovy obrazy???

No, to může  těžko vědět,  na obrazy nemám moc čas, a dělám je bohužel jenom na objednávku. A to pochybuju že by na mne měla,  nechám si za to docela zaplatit...  a navic posledni obraz letěl předloni do Států. 
Ale něco málo mám na stránkách,  a ilustruju.

A s tou osobností prvni republiky, tam ani já nic nevim o slavným čerňochovi. Transexuálové to ano, v atletice... ale nevím nakolik je tohle téma pro takovou prezentaci známé. Ale slavných žen, to by se našlo, osobně bych si vybral Elišku Junkovou. I když bych se možná víc hodil na Jana Eskymo Welzla. :)
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  100% asexuálka :) So-diskusni-forum-sna 21 22739 12. 04. 2019, 17:53:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 2357 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Ahojky, tady panromantická asexuálka Lily E-diskusni-forum-lfgreen 3 3575 26. 11. 2017, 11:37:03
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 70019 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice
  Jsem asexuálka? Li-diskusni-forum-ly 2 8397 10. 08. 2010, 08:21:57
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex