Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanská biblia a asexualita
#12
(16. 09. 2014, 16:19:04)Radical Napsal(a): Takže v Boha, ktorý je podľa jeho uctievačov nekonečne dobrotivý a spravodlivý, nebudem veriť, lebo je len výtvorom človeka, ale radšej budem uctievať Satana, ktorý je takisto výtvorom človeka, ale je stelesnením zla?
Nevím, jaké informace máš ty, ale co jsem se dozvěděla já, tak existují různé formy satanismu. Ne všichni satanisté uctívají Satana jako entitu, nebo nějakou universální sílu (tento pohled je velmi menšinový), ale většinou ho chápou spíš jako symbol svobody a přirozenosti.

Pro pořádek, já žádnou ideologii rozhodně nepropaguji, jen jsem se kdysi hlouběji zajímala o to, v co vlastně ti Satanisti věří. A když už tady to téma je, tak proč nepřispět vlastními poznatky, že... LOL
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Satanská biblia a asexualita - od -diskusni-forum- - 16. 09. 2014, 18:55:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex