Asexual.cz

Úplná verze: Sex? Děkuji, nechci [Hospodářské noviny]
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5
Nevim jak vás, ale mě to pobavilo:)
zájemce bude třeba přehazovat vidlema
No nevím, ale nepřipadám si tak zajímavá abych byla v HN. =)
BB by do toho mel jit, tim spis, ze to jsou Hospodarky ;)
To zas, než se tady ujednáme, nám to vyžere nějakej cizák - jako tu báječnou televisní relaci onehdá!
A co kdybychom vyhlásili hlasování na vhodného kandidáta co by nás důstojně reprezentoval ?:D
to jsou hloupé nápady!!! ještě to vyhraju já, a to pak půjde celé asexuální hnutí do kytek, až začnu mluvit ;)
(28. 05. 2010, 20:39:48)ninive9 Napsal(a): [ -> ]A co kdybychom vyhlásili hlasování na vhodného kandidáta co by nás důstojně reprezentoval ?:D
OK, nominuju BB, fi.4 a ninive9, jejich souhlas s nominovanim se presumuje ;) Tak sup sem s hlasovanim a at to lita!Pán zelený
nominuji HI ;)
Stran: 1 2 3 4 5