Nevim jak vás, ale mě to pobavilo

zájemce bude třeba přehazovat vidlema
No nevím, ale nepřipadám si tak zajímavá abych byla v HN. =)
BB by do toho mel jit, tim spis, ze to jsou Hospodarky

To zas, než se tady ujednáme, nám to vyžere nějakej cizák - jako tu báječnou televisní relaci onehdá!
A co kdybychom vyhlásili hlasování na vhodného kandidáta co by nás důstojně reprezentoval ?

to jsou hloupé nápady!!! ještě to vyhraju já, a to pak půjde celé asexuální hnutí do kytek, až začnu mluvit

(28. 05. 2010, 20:39:48)ninive9 Napsal(a): [ -> ]A co kdybychom vyhlásili hlasování na vhodného kandidáta co by nás důstojně reprezentoval ?
OK, nominuju BB, fi.4 a ninive9, jejich souhlas s nominovanim se presumuje

Tak sup sem s hlasovanim a at to lita!
