Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sex? Děkuji, nechci [Hospodářské noviny]
#1
Preposilam mail, jenz mi dorazil. Kdo ma zajem, necht kontaktuje primo redaktora. Snad se najde nejaky dobrovolnik. :)

Dobrý den,

jmenuji se Leoš Kyša a pracuji jako redaktor Hospodářských novin. Chtěl bych do našeho pátečního magazínu Víkend napsat příběh jednoho asexuála. Samozřejmě může být naprosto anonymní. Proto jsem vás chtěl požádat, jestli byste mi byli schopni dát kontakt na některého aseuxála, který by neměl problém svěřit se se svým příběhem novinám.

Autorizace textu je samozřejmostí.

S díky a pozdravem

Leoš Kyša
Hospodářské noviny
tel.: 774 871 406
e-mail: Leos.Kysa@economia.cz


Samotný hotový článek najdete na http://hn.ihned.cz/c1-44325150-sex-dekuji-nechci
Odpovědět
#2
Nevim jak vás, ale mě to pobavilo:)
Ticho je zvíře v nás. Hladové a velmi zlé.
Odpovědět
#3
zájemce bude třeba přehazovat vidlema
Odpovědět
#4
No nevím, ale nepřipadám si tak zajímavá abych byla v HN. =)
Odpovědět
#5
BB by do toho mel jit, tim spis, ze to jsou Hospodarky ;)
Laissez-faire...
Odpovědět
#6
To zas, než se tady ujednáme, nám to vyžere nějakej cizák - jako tu báječnou televisní relaci onehdá!
Ticho je zvíře v nás. Hladové a velmi zlé.
Odpovědět
#7
A co kdybychom vyhlásili hlasování na vhodného kandidáta co by nás důstojně reprezentoval ?:D
Odpovědět
#8
to jsou hloupé nápady!!! ještě to vyhraju já, a to pak půjde celé asexuální hnutí do kytek, až začnu mluvit ;)
Odpovědět
#9
(28. 05. 2010, 20:39:48)ninive9 Napsal(a): A co kdybychom vyhlásili hlasování na vhodného kandidáta co by nás důstojně reprezentoval ?:D
OK, nominuju BB, fi.4 a ninive9, jejich souhlas s nominovanim se presumuje ;) Tak sup sem s hlasovanim a at to lita!Pán zelený
Laissez-faire...
Odpovědět
#10
nominuji HI ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  "Jsem asexuál: Nechci sex, stačí láska" hic -diskusni-forum-iacet 2 13070 02. 05. 2010, 18:51:37
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex