Asexual.cz

Úplná verze: Neviditelní uživatelé?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
(14. 10. 2014, 09:39:45)Frisket Napsal(a): [ -> ]když někoho blokuješ, tak se ti místo příspěvku dané osoby zobrazuje tohle: "Obsah této zprávy není vidět, protože "daný uživatel" je na vašem seznamu ignorovaných lidí."

Tak proto tam čtu furt to samý. A já si myslel, že je to slečna bez fantazie a tapetuje :)
come on, ono to skutečně moc vtipné není. byl to normální dotaz. já tu jsem už nějakou dobu a stejně nemůžu říct, že bych se v technické stránce tohodle webu moc dobře vyznala, natož když je tu někdo chvíli.
.."malý" jsou malí:-D
..a kdo si hraje, nezlobí:-D
(14. 10. 2014, 21:03:47)Frisket Napsal(a): [ -> ]come on, ono to skutečně moc vtipné není. byl to normální dotaz. já tu jsem už nějakou dobu a stejně nemůžu říct, že bych se v technické stránce tohodle webu moc dobře vyznala, natož když je tu někdo chvíli.


skromně bych se dovolil připojit k dotazu, neboť reakce některých také nevidím, byť ze sekce poslední příspěvky je zřejmé, že tam dotyčný přispěl. Přejdu na ono konkrétní vlákno a nic...
(19. 10. 2014, 01:04:07)drummond Napsal(a): [ -> ]
(14. 10. 2014, 21:03:47)Frisket Napsal(a): [ -> ]come on, ono to skutečně moc vtipné není. byl to normální dotaz. já tu jsem už nějakou dobu a stejně nemůžu říct, že bych se v technické stránce tohodle webu moc dobře vyznala, natož když je tu někdo chvíli.


skromně bych se dovolil připojit k dotazu, neboť reakce některých také nevidím, byť ze sekce poslední příspěvky je zřejmé, že tam dotyčný přispěl. Přejdu na ono konkrétní vlákno a nic...

myslíš zde přítomného sk8ta? z toho, co mi bylo řečeno, jsem pochopila, že jeho příspěvky nevidí snad nikdo (anebo většina) a že jde o nějakou zajímavou masovou blokaci.
(19. 10. 2014, 01:19:18)Frisket Napsal(a): [ -> ]
(19. 10. 2014, 01:04:07)drummond Napsal(a): [ -> ]
(14. 10. 2014, 21:03:47)Frisket Napsal(a): [ -> ]come on, ono to skutečně moc vtipné není. byl to normální dotaz. já tu jsem už nějakou dobu a stejně nemůžu říct, že bych se v technické stránce tohodle webu moc dobře vyznala, natož když je tu někdo chvíli.


skromně bych se dovolil připojit k dotazu, neboť reakce některých také nevidím, byť ze sekce poslední příspěvky je zřejmé, že tam dotyčný přispěl. Přejdu na ono konkrétní vlákno a nic...

myslíš zde přítomného sk8ta? z toho, co mi bylo řečeno, jsem pochopila, že jeho příspěvky nevidí snad nikdo (anebo většina) a že jde o nějakou zajímavou masovou blokaci.

problém evidentně vyřešen, kexíku díky
Nekdy, kdyz treba jen sate sipku zpet se seznam novych prispevku nezaktualizuje a musite dat Obnovit/Refresh (F5 na windows, Mac+R na Mac).

Druhou moznosti je, ze nekdo neco napsal a pak to smazal.

Ja prispevky mazu jen vyjimecne, kdyz jsou urazlive nebo proti pravidlum fora. Ja tady nebyl uz temer tyden a mazal jsem naposledy neco pred nekolika mesici. :)

Akorat jsem ted smazal uzivatele Tte (Maxmilian, Pan Tau), ktery tady mel prezdivky sk8, pidifousek, hlubna a test_141018. Vytvareni vicero uctu je taky proti pravidlum. Normalne to neslesuju, ale tehle typek to uz fakt prehani. Doudam ze po zablokovani trech jeho IP adres uz da pokoj!
Příspěvky od sk8 se mi taky nezobrazovaly, ale jak tak čtu, tak jsem ani o nic nepřišla. LOL
(19. 10. 2014, 09:53:00)Asiel Napsal(a): [ -> ]Příspěvky od sk8 se mi taky nezobrazovaly, ale jak tak čtu, tak jsem ani o nic nepřišla. LOL
Náhodou... Zrovna jsem si jich pár přečetl a jsou tam skvělé hlášky! :-)
(19. 10. 2014, 12:38:41)houba Napsal(a): [ -> ]
(19. 10. 2014, 09:53:00)Asiel Napsal(a): [ -> ]Příspěvky od sk8 se mi taky nezobrazovaly, ale jak tak čtu, tak jsem ani o nic nepřišla. LOL
Náhodou... Zrovna jsem si jich pár přečetl a jsou tam skvělé hlášky! :-)

Jenže to tu asi zatím zabalil, zaky si říkám, že je to škoda. Třeba se sem znovu inkarnuje pod jiným nickem.:)
Stran: 1 2 3