Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neviditelní uživatelé?
#11
(14. 10. 2014, 09:39:45)Frisket Napsal(a): když někoho blokuješ, tak se ti místo příspěvku dané osoby zobrazuje tohle: "Obsah této zprávy není vidět, protože "daný uživatel" je na vašem seznamu ignorovaných lidí."

Tak proto tam čtu furt to samý. A já si myslel, že je to slečna bez fantazie a tapetuje :)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#12
come on, ono to skutečně moc vtipné není. byl to normální dotaz. já tu jsem už nějakou dobu a stejně nemůžu říct, že bych se v technické stránce tohodle webu moc dobře vyznala, natož když je tu někdo chvíli.
Odpovědět
#13
.."malý" jsou malí:-D
..a kdo si hraje, nezlobí:-D
Každý by měl někomu pomáhat.
Odpovědět
#14
(14. 10. 2014, 21:03:47)Frisket Napsal(a): come on, ono to skutečně moc vtipné není. byl to normální dotaz. já tu jsem už nějakou dobu a stejně nemůžu říct, že bych se v technické stránce tohodle webu moc dobře vyznala, natož když je tu někdo chvíli.


skromně bych se dovolil připojit k dotazu, neboť reakce některých také nevidím, byť ze sekce poslední příspěvky je zřejmé, že tam dotyčný přispěl. Přejdu na ono konkrétní vlákno a nic...
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#15
(19. 10. 2014, 01:04:07)drummond Napsal(a):
(14. 10. 2014, 21:03:47)Frisket Napsal(a): come on, ono to skutečně moc vtipné není. byl to normální dotaz. já tu jsem už nějakou dobu a stejně nemůžu říct, že bych se v technické stránce tohodle webu moc dobře vyznala, natož když je tu někdo chvíli.


skromně bych se dovolil připojit k dotazu, neboť reakce některých také nevidím, byť ze sekce poslední příspěvky je zřejmé, že tam dotyčný přispěl. Přejdu na ono konkrétní vlákno a nic...

myslíš zde přítomného sk8ta? z toho, co mi bylo řečeno, jsem pochopila, že jeho příspěvky nevidí snad nikdo (anebo většina) a že jde o nějakou zajímavou masovou blokaci.
Odpovědět
#16
(19. 10. 2014, 01:19:18)Frisket Napsal(a):
(19. 10. 2014, 01:04:07)drummond Napsal(a):
(14. 10. 2014, 21:03:47)Frisket Napsal(a): come on, ono to skutečně moc vtipné není. byl to normální dotaz. já tu jsem už nějakou dobu a stejně nemůžu říct, že bych se v technické stránce tohodle webu moc dobře vyznala, natož když je tu někdo chvíli.


skromně bych se dovolil připojit k dotazu, neboť reakce některých také nevidím, byť ze sekce poslední příspěvky je zřejmé, že tam dotyčný přispěl. Přejdu na ono konkrétní vlákno a nic...

myslíš zde přítomného sk8ta? z toho, co mi bylo řečeno, jsem pochopila, že jeho příspěvky nevidí snad nikdo (anebo většina) a že jde o nějakou zajímavou masovou blokaci.

problém evidentně vyřešen, kexíku díky
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#17
Nekdy, kdyz treba jen sate sipku zpet se seznam novych prispevku nezaktualizuje a musite dat Obnovit/Refresh (F5 na windows, Mac+R na Mac).

Druhou moznosti je, ze nekdo neco napsal a pak to smazal.

Ja prispevky mazu jen vyjimecne, kdyz jsou urazlive nebo proti pravidlum fora. Ja tady nebyl uz temer tyden a mazal jsem naposledy neco pred nekolika mesici. :)

Akorat jsem ted smazal uzivatele Tte (Maxmilian, Pan Tau), ktery tady mel prezdivky sk8, pidifousek, hlubna a test_141018. Vytvareni vicero uctu je taky proti pravidlum. Normalne to neslesuju, ale tehle typek to uz fakt prehani. Doudam ze po zablokovani trech jeho IP adres uz da pokoj!
Odpovědět
#18
Příspěvky od sk8 se mi taky nezobrazovaly, ale jak tak čtu, tak jsem ani o nic nepřišla. LOL
Odpovědět
#19
(19. 10. 2014, 09:53:00)Asiel Napsal(a): Příspěvky od sk8 se mi taky nezobrazovaly, ale jak tak čtu, tak jsem ani o nic nepřišla. LOL
Náhodou... Zrovna jsem si jich pár přečetl a jsou tam skvělé hlášky! :-)
Odpovědět
#20
(19. 10. 2014, 12:38:41)houba Napsal(a):
(19. 10. 2014, 09:53:00)Asiel Napsal(a): Příspěvky od sk8 se mi taky nezobrazovaly, ale jak tak čtu, tak jsem ani o nic nepřišla. LOL
Náhodou... Zrovna jsem si jich pár přečetl a jsou tam skvělé hlášky! :-)

Jenže to tu asi zatím zabalil, zaky si říkám, že je to škoda. Třeba se sem znovu inkarnuje pod jiným nickem.:)
Orwell byl optimista.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex