Asexual.cz

Úplná verze: Zdravím
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5
A vôbec, oslavovať v cukrárni sa môže aj s džúsom alebo minerálkou. ... prípadne kávou.
A proč vůbec slavit v cukrárně? :-D Existují lepší podniky na oslavy :-) nebo né? :-D
(11. 11. 2015, 16:11:42)adevr Napsal(a): [ -> ]To bude tím, že CHFM nechodí do cukráren... :)
Jinak by věděl, že existují i různé ovocné nebo ořechové řezy či zákusky na bázi smetany, kde čokoláda absentuje...

Jenže já jsem poukazoval na cukr, ne čekuládu. Kamarádka nemá ráda sladké, proto je poťouchlé ji najust pozvat do cukrárny.
(11. 11. 2015, 19:57:12)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]Jenže já jsem poukazoval na cukr, ne čekuládu. Kamarádka nemá ráda sladké, proto je poťouchlé ji najust pozvat do cukrárny.

I když u nás v některých cukrárnách dávají chlebíčky. :) a k tomu si klidně můžeš dát Matonku. Viděl jsem i vodu s citrónem v cukrárně... :D
Tak to nevím, mě tam nikdo nezve.
Mě jo...:-( Ale naštěstí je to na nějakou debatu u kávy..i když nakonec vždycky něco hodně šlehačkově načančanýho v mých útrobách skončí.
Ale pořád je to lepší než když jsem zvanej do všemožných čajoven. To člověk kolikrát zažije věci... a v cukrárně aspoň zhruba rozklíčuju co do sebe strkám.
(11. 11. 2015, 22:06:03)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]Tak to nevím, mě tam nikdo nezve.

Pozývam ťa do cukrárne.
Včera som prechádzal cez Púchov a Bytču. Aby som ta nezobral za slovo.
(12. 11. 2015, 21:36:20)Charlie Napsal(a): [ -> ]
(11. 11. 2015, 22:06:03)ChildFreeMan Napsal(a): [ -> ]Tak to nevím, mě tam nikdo nezve.

Pozývam ťa do cukrárne.

Silná slova. LOL
Ňaaaaam! Hned bych taky do nějaké cukrárny zašla. :-) Můžu se přidat k vaší imaginární schůzce? :-D
Stran: 1 2 3 4 5