Asexual.cz

Úplná verze: Pozdrav od nováčka
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Ahoj všem, 
když už jsem tu nová, bylo by slušností se trochu představit a nebo aspoň sdělit proč tu jsem. Ač nepatřím asi úplně do skupiny asexuálních jedinců, sem jsem se zaregistrovala z jednoho prostého důvodu. Nějakou dobu jsem se snažila seznamovat na těch klasických seznamkách, ale tam to je hrůza, člověk tam potká různé lidi, kteří jsou tam z různých důvodů, ale za vším vždy je vlastně sex a narazit tam na člověka který by dokázal rozumně komunikovat o všem možném a nebral vás hned jako objekt svého sexuálního uspokojení je téměř nemožné. Jsem hetero, ale už jsem natolik rozumná a mám se ráda, že opravdu na povrchnosti si nepotrpím, tudíž abych vyhledávala sex s někým za každou cenu, tak na to mě opravdu neužije. Tak jsem hledala možnost kde se třeba s někým zajímavým seznámit a napadlo mě tohle. Je pravdou, že sex mi nijak nechybí (člověk si popřípadě umí poradit i sám), ale vzhledem k tomu že mám ráda doteky a objímání a vůbec případná blízkost a porozumění s nějakou osobou mi občas chybí , tak jsem zvolila tento způsob seznamování. Jsem člověk s otevřenou myslí a nemám vůči ničemu nějaké předsudky a nebo se aspoň o to snažím a jsem schopná si pokecat s kýmkoliv pokud je o čem. Věřím, že tady naleznu svým způsobem podobné lidi a budu se tu cítit dobře :-) Každopádně hezký den všem, Jana
Zdravim Vas
Mate pravdu. Na seznamkach lze narazit prakticky jen na sexualne chtive a podvodniky pripadne na lidi kteri se jen potrebuji k nekomu "nasackovat" do bytu. Nechci hazet do jednoho pytle, Mam znameho ktery si nasel partnerku na nejake seznamce (tusimze edarling) a jsou spolu. Pravda jsou mladi jemu je dnes 26 a slecne 20.
Uvadite bydliste Prostejov. Treba se muzem sejit napul cesty nekdy na jare, v lete na kole. Mam sice takovy jiny vztah ale moje partnerka chape ze si taky potrebuju povykladat...
Klidne napiste SZ.