Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Něco ještě nemusí fungovat správně kvůli aktualizace systému.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav od nováčka
soulm-diskusni-forum-ate75 Offline
Nováček
*

Registrován od: 28. 01. 2019
Hodnocení: 0
Pozdrav od nováčka
Ahoj všem, 
když už jsem tu nová, bylo by slušností se trochu představit a nebo aspoň sdělit proč tu jsem. Ač nepatřím asi úplně do skupiny asexuálních jedinců, sem jsem se zaregistrovala z jednoho prostého důvodu. Nějakou dobu jsem se snažila seznamovat na těch klasických seznamkách, ale tam to je hrůza, člověk tam potká různé lidi, kteří jsou tam z různých důvodů, ale za vším vždy je vlastně sex a narazit tam na člověka který by dokázal rozumně komunikovat o všem možném a nebral vás hned jako objekt svého sexuálního uspokojení je téměř nemožné. Jsem hetero, ale už jsem natolik rozumná a mám se ráda, že opravdu na povrchnosti si nepotrpím, tudíž abych vyhledávala sex s někým za každou cenu, tak na to mě opravdu neužije. Tak jsem hledala možnost kde se třeba s někým zajímavým seznámit a napadlo mě tohle. Je pravdou, že sex mi nijak nechybí (člověk si popřípadě umí poradit i sám), ale vzhledem k tomu že mám ráda doteky a objímání a vůbec případná blízkost a porozumění s nějakou osobou mi občas chybí , tak jsem zvolila tento způsob seznamování. Jsem člověk s otevřenou myslí a nemám vůči ničemu nějaké předsudky a nebo se aspoň o to snažím a jsem schopná si pokecat s kýmkoliv pokud je o čem. Věřím, že tady naleznu svým způsobem podobné lidi a budu se tu cítit dobře :-) Každopádně hezký den všem, Jana
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30. 01. 2019, 14:07:34 uživatelem soulm-diskusni-forum-ate75.)
30. 01. 2019, 07:33:35
Hledat Odpovědět
o-diskusni-forum--k Offline
Nováček
*

Registrován od: 22. 04. 2016
Hodnocení: 0
RE: Pozdrav od nováčka
Zdravim Vas
Mate pravdu. Na seznamkach lze narazit prakticky jen na sexualne chtive a podvodniky pripadne na lidi kteri se jen potrebuji k nekomu "nasackovat" do bytu. Nechci hazet do jednoho pytle, Mam znameho ktery si nasel partnerku na nejake seznamce (tusimze edarling) a jsou spolu. Pravda jsou mladi jemu je dnes 26 a slecne 20.
Uvadite bydliste Prostejov. Treba se muzem sejit napul cesty nekdy na jare, v lete na kole. Mam sice takovy jiny vztah ale moje partnerka chape ze si taky potrebuju povykladat...
Klidne napiste SZ.
30. 01. 2019, 09:24:28
Hledat Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Asexual Další zpověď nováčka Ail-diskusni-forum-ren 5 1773 27. 07. 2018, 10:58:19
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Další zpráva od nováčka ;) N-diskusni-forum-B. 9 3350 26. 04. 2018, 21:00:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
Wink Pozdrav a o mně wil-diskusni-forum-liam 4 3766 18. 05. 2014, 11:14:52
Poslední příspěvek: her-diskusni-forum-enya
  pozdrav a otázka ad-diskusni-forum-evr 5 6371 20. 12. 2010, 09:43:43
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox
  Pozdrav a díky za tyto stránky ke-diskusni-forum-ri 8 11908 18. 08. 2010, 11:06:29
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)

Partneri / zpetne odkazy

BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex