Asexual.cz

Úplná verze: Seká se
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Často se stává, že tady něco píšu a najednou celá stránka zamrzne a nejde psát, nejde nic. Chodím sem hlavně na mobilu. Je to problém u mě, nebo se to někomu z vás děje taky?
(22. 01. 2023, 02:45:38)NevimNeznam Napsal(a): [ -> ]Často se stává, že tady něco píšu a najednou celá stránka zamrzne a nejde psát, nejde nic. Chodím sem hlavně na mobilu. Je to problém u mě, nebo se to někomu z vás děje taky?

No jo, co se divíte, v půlce ledna , holt, občas něco zamrzne.
(22. 01. 2023, 17:28:50)adevr Napsal(a): [ -> ]No jo, co se divíte, v půlce ledna , holt, občas něco zamrzne.

Tak že mi zamrzne auto s tím se počítá, ale že i stránka na netu...  Šklebící se
(22. 01. 2023, 02:45:38)NevimNeznam Napsal(a): [ -> ]Často se stává, že tady něco píšu a najednou celá stránka zamrzne a nejde psát, nejde nic. Chodím sem hlavně na mobilu. Je to problém u mě, nebo se to někomu z vás děje taky?

Při psaní minulých příspěvků ani v tuto chvíli nějaký problém nepozoruji a obecně jsem problémy ani v minulosti nepozoroval.

Pokud by problém byl na straně serveru, tak pomoc může asi jedině kex!k, jako administrátor.
(22. 01. 2023, 23:39:52)Chodec Napsal(a): [ -> ]Při psaní minulých příspěvků ani v tuto chvíli nějaký problém nepozoruji a obecně jsem problémy ani v minulosti nepozoroval.

Pokud by problém byl na straně serveru, tak pomoc může asi jedině kex!k, jako administrátor.

Já nevím jestli je problém v serveru. Je možné, že to je u mě, ale je zvláštní že se mi to děje jenom tady.
Stránka se u mě načte za 150 ms, nikdy jsem si žádného sekání nevšiml ani na mobilu ani na PC, takže spíš bude asi problém u tebe.
Co máš za zařízení a jaký prohlížeč používáš? Zkoušela jsi jiný prohlížeč?
(23. 01. 2023, 16:00:53)kex!k Napsal(a): [ -> ]Stránka se u mě načte za 150 ms, nikdy jsem si žádného sekání nevšiml ani na mobilu ani na PC, takže spíš bude asi problém u tebe.
Co máš za zařízení a jaký prohlížeč používáš? Zkoušela jsi jiný prohlížeč?

Xiaomi Redmi Note 7, Google Chrome. Zkoušela jsem i přes počítač, ale asi jednou a to jsem sem jenom nakoukla, tak to ani nestihlo nic udělat.