Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seká se
#1
Často se stává, že tady něco píšu a najednou celá stránka zamrzne a nejde psát, nejde nic. Chodím sem hlavně na mobilu. Je to problém u mě, nebo se to někomu z vás děje taky?
Odpovědět
#2
(22. 01. 2023, 02:45:38)NevimNeznam Napsal(a): Často se stává, že tady něco píšu a najednou celá stránka zamrzne a nejde psát, nejde nic. Chodím sem hlavně na mobilu. Je to problém u mě, nebo se to někomu z vás děje taky?

No jo, co se divíte, v půlce ledna , holt, občas něco zamrzne.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#3
(22. 01. 2023, 17:28:50)adevr Napsal(a): No jo, co se divíte, v půlce ledna , holt, občas něco zamrzne.

Tak že mi zamrzne auto s tím se počítá, ale že i stránka na netu...  Šklebící se
Odpovědět
#4
(22. 01. 2023, 02:45:38)NevimNeznam Napsal(a): Často se stává, že tady něco píšu a najednou celá stránka zamrzne a nejde psát, nejde nic. Chodím sem hlavně na mobilu. Je to problém u mě, nebo se to někomu z vás děje taky?

Při psaní minulých příspěvků ani v tuto chvíli nějaký problém nepozoruji a obecně jsem problémy ani v minulosti nepozoroval.

Pokud by problém byl na straně serveru, tak pomoc může asi jedině kex!k, jako administrátor.
Odpovědět
#5
(22. 01. 2023, 23:39:52)Chodec Napsal(a): Při psaní minulých příspěvků ani v tuto chvíli nějaký problém nepozoruji a obecně jsem problémy ani v minulosti nepozoroval.

Pokud by problém byl na straně serveru, tak pomoc může asi jedině kex!k, jako administrátor.

Já nevím jestli je problém v serveru. Je možné, že to je u mě, ale je zvláštní že se mi to děje jenom tady.
Odpovědět
#6
Stránka se u mě načte za 150 ms, nikdy jsem si žádného sekání nevšiml ani na mobilu ani na PC, takže spíš bude asi problém u tebe.
Co máš za zařízení a jaký prohlížeč používáš? Zkoušela jsi jiný prohlížeč?
Odpovědět
#7
(23. 01. 2023, 16:00:53)kex!k Napsal(a): Stránka se u mě načte za 150 ms, nikdy jsem si žádného sekání nevšiml ani na mobilu ani na PC, takže spíš bude asi problém u tebe.
Co máš za zařízení a jaký prohlížeč používáš? Zkoušela jsi jiný prohlížeč?

Xiaomi Redmi Note 7, Google Chrome. Zkoušela jsem i přes počítač, ale asi jednou a to jsem sem jenom nakoukla, tak to ani nestihlo nic udělat.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex