Asexual.cz

Úplná verze: :o) zdravím všechny z planety Asexuál :-)
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
Juuuu, konecne nekdo novy s optimistickou naladou. Vitam te tady! :-)
sa mi paci ako to tu krasne od prveho septembra pomalicky oziva :)
no a mohlo by pribudnut aj viacero ludi zo slovenska aby sme mohli aj my, mozno niekedy, urobit nejaky zraz
:D to by bolo teda mooooc fajn, nech tvoje slova pridu k naplneniu
Není to třeba díky tomu článku, na který posílal na fórum odkaz zerubis? Že by si to lidé přečetli a začali hledat...
Ale tys ten článek nenapsal! :D Tak jsem to nemyslela.
Co jsem chtěla Yvonne říct ? Jen aby byla opatrná, co je na tom špatného ? ;) A také si myslím, že by neměla hned házet flintu do žita. Ona sebeidentifikace je příjemná a do jisté míry osvobozující, ale je škoda kvůli tomu ustrnout v něčem, co se jí dříve či později může jevit jako obtěžující. Sexualita žen je bezpochyby komplikovanější než mužská a je těsně spjata se vztahem ( láskou ) ke konkrétnímu muži. Čili může se nakrásně stát, že až potká toho "pana Pravého", změní názor i na sexualitu ( ono s blbcem - nemyšleno jen co do objemu inteligenčních schopností, to zdaleka ne... :) - by se asexuální stala každá :D ). A pokud již někdy dosáhla orgasmu nebo se tomu stavu alespoň přiblížila, pak je vysoce nepravděpodobné, že by byla asexuální. Jako kdokoliv jiný tady na fóru....teď mne asi ukamenujete :D, ale neříkám zde svůj názor.;) Čili, potlačená sexualita může být z různých důvodů, nechci teď rozebírat a nepatrný zbytek může být opravdu asexuální.
Nemyslím, že je totéž říkat někomu, ať je opatrný a to, co jsi psala:
(17. 09. 2009, 11:31:46)Nela Napsal(a): [ -> ]Řešením by bylo, hledat si člověka, pro kterého sex není prioritou ( a to může být, světe div se, i heterosexuál )
což je úplně jiný cíl, než hledat člověka, který sex provozovat nechce ;)

BTW, [Katrina hází kamenem] :P
Ale jo...., však Yvonne je určitě dostatečně inteligentní a vybere si z toho i bez nás to svoje. :) Co je jejímu srdci blízké. ;)
.....Jen kameny na mne :D, ale já jsem jen zprostředkovatel, ne původce. :)
Určitě ;)

Ale ty sama sis vybrala, co zprostředkuješ ;) Taky můžu nadávat Romům a pak prohlašovat, že jsem pouze citovala Hitlera :)
Nehledě na to, že napsat, že je to názor někoho jiného
a) umožňuje tím reagovat na jakékoliv protiargumenty frází "já jsem jen zprostředkovatel, ne původce." ;)
b) propůjčuje názoru fiktivní váhu, která ale nemá reálné opodstatnění, protože na světě máme 6 miliard lidí, každý má nějaké názory, to ale neznamená, že jsou chytré
Stran: 1 2 3