Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:o) zdravím všechny z planety Asexuál :-)
#11
Juuuu, konecne nekdo novy s optimistickou naladou. Vitam te tady! :-)
Odpovědět
#12
sa mi paci ako to tu krasne od prveho septembra pomalicky oziva :)
Odpovědět
#13
no a mohlo by pribudnut aj viacero ludi zo slovenska aby sme mohli aj my, mozno niekedy, urobit nejaky zraz
Človek, ktorý si uvedomí svoju zodpovednosť za inú ľudskú bytosť, alebo za nedokončenú prácu, nebude nikdy schopný zahodiť svoj život. Pozná dôvod prečo žiť, a vydrží takmer všetko. (Viktor E. Frankl)
Odpovědět
#14
:D to by bolo teda mooooc fajn, nech tvoje slova pridu k naplneniu
Odpovědět
#15
Není to třeba díky tomu článku, na který posílal na fórum odkaz zerubis? Že by si to lidé přečetli a začali hledat...
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#16
Ale tys ten článek nenapsal! :D Tak jsem to nemyslela.
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#17
Co jsem chtěla Yvonne říct ? Jen aby byla opatrná, co je na tom špatného ? ;) A také si myslím, že by neměla hned házet flintu do žita. Ona sebeidentifikace je příjemná a do jisté míry osvobozující, ale je škoda kvůli tomu ustrnout v něčem, co se jí dříve či později může jevit jako obtěžující. Sexualita žen je bezpochyby komplikovanější než mužská a je těsně spjata se vztahem ( láskou ) ke konkrétnímu muži. Čili může se nakrásně stát, že až potká toho "pana Pravého", změní názor i na sexualitu ( ono s blbcem - nemyšleno jen co do objemu inteligenčních schopností, to zdaleka ne... :) - by se asexuální stala každá :D ). A pokud již někdy dosáhla orgasmu nebo se tomu stavu alespoň přiblížila, pak je vysoce nepravděpodobné, že by byla asexuální. Jako kdokoliv jiný tady na fóru....teď mne asi ukamenujete :D, ale neříkám zde svůj názor.;) Čili, potlačená sexualita může být z různých důvodů, nechci teď rozebírat a nepatrný zbytek může být opravdu asexuální.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#18
Nemyslím, že je totéž říkat někomu, ať je opatrný a to, co jsi psala:
(17. 09. 2009, 11:31:46)Nela Napsal(a): Řešením by bylo, hledat si člověka, pro kterého sex není prioritou ( a to může být, světe div se, i heterosexuál )
což je úplně jiný cíl, než hledat člověka, který sex provozovat nechce ;)

BTW, [Katrina hází kamenem] :P
Odpovědět
#19
Ale jo...., však Yvonne je určitě dostatečně inteligentní a vybere si z toho i bez nás to svoje. :) Co je jejímu srdci blízké. ;)
.....Jen kameny na mne :D, ale já jsem jen zprostředkovatel, ne původce. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#20
Určitě ;)

Ale ty sama sis vybrala, co zprostředkuješ ;) Taky můžu nadávat Romům a pak prohlašovat, že jsem pouze citovala Hitlera :)
Nehledě na to, že napsat, že je to názor někoho jiného
a) umožňuje tím reagovat na jakékoliv protiargumenty frází "já jsem jen zprostředkovatel, ne původce." ;)
b) propůjčuje názoru fiktivní váhu, která ale nemá reálné opodstatnění, protože na světě máme 6 miliard lidí, každý má nějaké názory, to ale neznamená, že jsou chytré
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravim všechny SalvorHardin 7 20532 05. 04. 2015, 02:46:22
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Zdravím všechny :) da-diskusni-forum-ny 4 11624 09. 02. 2014, 19:57:20
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Zdravím všechny Aline-diskusni-forum-Daryen 90 218726 13. 05. 2012, 19:41:33
Poslední příspěvek: Ski-diskusni-forum-p76
  Zdravíím vás všechny Micha-diskusni-forum-l Lbc 2 9337 20. 02. 2012, 21:28:19
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
  Všechny zdravím :) Mor-diskusni-forum-wen 33 75606 03. 10. 2011, 16:08:47
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex