Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
novacek
#1
tak jsem se nakonec zaregistroval:)
tohle forum znam uz nekolik let (2-3 roky) a vlastne diky nemu jsem si uvedomil, ze nejsem divny clovek..jen mam to, co vetsina povazuje za nejdulezitejsi v zivote, nekde hodne dole na zebricku hodnot.
vzdy jsem se citil divne ohledne sexu a veci s nim spojenych, ale az po zjisteni, ze existuje skupina lidi - asexualove - jsem zacal citit, ze to vse do sebe zapada:)

zazil jsem i funkcni vztah trvajici nekolik let a byl uplne se vsim vsudy..ale bylo to za mlada a kdyz jsem pak po jeho skonceni zacal zjistovat, jak vlastne sex mezi dospelymi lidmi funguje a jaka je jeho role a dopad na konkretni jednotlivce, zjistil jsem, ze to neni rozhodne cesta pro me..

rodina vzdy nad mymi prohlasenimi o tom, ze nechci provozovat sex a tezko nekdy budu mit deti jen mavla rukou a myslela si svoje.. ted kdyz uz mam 30 za sebou si snad uvedomujou, ze to nebyly jen reci do vetru;)

dekuju za to, ze tu takove forum existuje a ja se mohu citit konecne mezi svymi
Odpovědět
#2
Taky to mám podobně (i když jsem mladší). Měla jsem vztah a i jednou proběhl sex. Ale potvrdilo se mi, že mě opravdu nic takového neláká. Když jsem to říkala kamarádkám, tak mi pořád říkali, že to přejde, jen co najdu někoho "pravého". Ale já vím, že se to nezmění a ani to nepotřebuju. Jsem takhle spokojená a myslím, že v životě jsou důležitější věci než sex. Jen se bojím to říct doma. Ani nevím jestli nebo kdy jim to říct.
Nicméně jsem taky moc ráda, že takové forum existuje. A i když jsem taky nová, tak tě tu ráda přivítám.
Odpovědět
#3
(01. 02. 2015, 18:08:57)Melounek Napsal(a): Když jsem to říkala kamarádkám, tak mi pořád říkali, že to přejde, jen co najdu někoho "pravého". Ale já vím, že se to nezmění a ani to nepotřebuju. Jsem takhle spokojená a myslím, že v životě jsou důležitější věci než sex.

heh, toto ako keby som kamarátov mojich počul LOL to sa zmení, len musím nájisť tú pravú :)) ono...pre drvivú vätšinu je to tak trošku...ako to nazvať...ťažšie strebatelnejšie...

akurát dneska som sa smial..lebo kamarátke som to proste vysvetľoval...že je pekná, milá a dobrá...ale že ma nepriťahuje po sexuálnej stránke...tak sa tak zháčila...že toto ešte nezažila u žiadneho chalana...tak som jej hovoril, že nech ma berie, ako keby som bol jej teplý kamarát Velmi šťastnýLOL
„Život je smrteľná choroba prenášaná sexom.“
R. D. Laing
Odpovědět
#4
Melounek a eslarder1234 dekuji za reakce a privitani:)

co se tyce sdelovani svyho neobvyklyho zivotniho pristupu rodine, tak tam mi prijde, ze ani nechteji cloveka primo pochopit, jelikoz by z toho plynulo 0 vnoucat a "bez sexu preci clovek byt nemuze, jak kul v plote" a nechapou, ze hodnota zivota jednotlivce je dana trochu necim jinym

co se tyce sdelovani techto veci kamaradum..tam je to jeste zajimavejsi a opravdu je to tak, ze s holkama bylo nejcastejsi pouziti toho vyrazu "jak kdybych byl gay, ale nedohazuj mi prosim zadny svy teply kamarady":D
s kamarady stejneho pohlavi ani nevim, jestli jsem vubec tyhle veci resil..
kazdopadne se museli neco dovedet aspon od kamaradek, kdyz treba nejaka po nejake akci prespala a ja se na ni ani nevrhnul, ani jsme nespali treba v jednom pokoji

priznam se, ze mam i trochu sobecky hledisko - bez sexu je zivot strasne jednodussi, clovek se nedostava do tech situaci, kdy klati manzelku sefa v praci apod.;)
Odpovědět
#5
(04. 02. 2015, 08:53:01)lutareznaj Napsal(a): clovek se nedostava do tech situaci, kdy klati manzelku sefa v praci apod.;)

LOL LOL LOL
Áno, súhlasím s tebou. U asexuálov bude asi nevera hlbšia, ako len pudová záležitosť.
Vítam tu všetkých nových členov, vidím, že je vás tu dnes požehnane (dnes aj minule keď som tu nebol).

to Melounek - na čo niečo hovoriť rodine. Pokiaľ sa opýtajú, odpovedaj, ale nejaké vážne debaty sú úplne zbytočné.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#6
Taky jsem moc ráda za tento web, potvrzuje se mi, že jsou zde rozumní lidé - čím méně sexuálního pudu, tím více inteligence - nádherně povzbuzující...
Je s vámi sranda, chlapci a děvčata, je krásné bavit se s vámi rozumně. :)
Odpovědět
#7
Tak to se ti bude velmi nelíbit nějaký sraz, pokud se zúčastníš LOL
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#8
(27. 02. 2015, 20:06:03)ChildFreeMan Napsal(a): Tak to se ti bude velmi nelíbit nějaký sraz, pokud se zúčastníš LOL

Mluví z tebe nějaká zkušenost. Jaké jsou srazy asexuálů?
Odpovědět
#9
To nechtěj radši ani vědět. Bys odmítla se sem jen přihlašovat ;)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#10
(27. 02. 2015, 20:12:01)ChildFreeMan Napsal(a): To nechtěj radši ani vědět. Bys odmítla se sem jen přihlašovat ;)

Ty jsi na asexuály nezanevřel. To by jsi sem nechodil. Soudě podle toho jsi silná povaha a odolná osobnost.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Smile Novacek :-) Jakub 3 10829 05. 08. 2010, 19:24:23
Poslední příspěvek: Jakub

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex