Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karanténa a koronavirus.
Súhlas, okrem nosenia rúška vonku je to pre mňa rovnaké ako predtým.
Nesnaž sa byť niekým, kým sám, bez vonkajších vplyvov, necítiš potrebu sa stať, to nevedie ku šťastiu. Ak pre radosť robievaš niečo divné, a niekomu to príde aj zvrhlé, či si myslí, že patríš na psychiatriu, ak tým nikomu neubližuješ a neprekračuješ nikoho hranice, rob to ďalej. A tých, ktorí ťa odsudzujú, vymaž zo svojho života. Však o čom je život, ak nemáš byť šťastným človekom?
Odpovědět
(28. 03. 2020, 20:26:27)Gyrxiur Napsal(a): Súhlas, okrem nosenia rúška vonku je to pre mňa rovnaké ako predtým.

Mě třeba,  možnost zajít si občas  s nějakým  kámošem na točený do hospody , kde pivo kroužkuje,  chybí. A taky jsem občas  hlidací strejda, a je to taky, kvůli mnoha zrušeným akcim pro děti, nebo úprku na chaty,  hodně omezený. I to mi kupodivu trošku  začiná chybět.
Ale nestěžuji si,  na ulicich to , na druhé  straně,  mnohdy vypadá zajímavě.  Prázdné Prágl, to se hned tak nevidí... :)
Jen ty roušky mě  tedy dost štvou. A  to Prymula tvrdil, že do prázdnin by jsme je už snad nosit nemuseli.. Hééj... co?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
    Kdo to vydrží nejdéle?
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
Karanténa nebo ne, moc se toho pro mě nezměnilo. Tak i tak jsem doma, anebo někde v přírodě se psem.
Run away with you, run away with you. And everything's gonna be alright.

Everywhere and everytime
Odpovědět
Právě, pracovat můžu a chodit do lesa taky, jen ty zavřené hranice mě trochu děsí. Každopádně jsme o tom poslední dobou hodně diskutovali, že něco přijde. A jak se cítíte? Bál jsem se, že se budu bát.
Odpovědět
Mě to teda trošičku rozčiluje, jelikož mi zrušili astronomický kurz. Lid táhne v houfech do přírody, takže tam není takový klid jako dřív, huba zapařená v roušce, to je tak na ekzém...
Odpovědět
Kelišová: pokud nemáš alergii na propolis namaž si oblast obličeje, která bude zakryta rouškou - propolisem.
Odpovědět
Teď jen aby neměla alergii na dobře míněný rady.
Odpovědět
(30. 03. 2020, 12:45:33)Ykka Napsal(a): Teď jen aby neměla alergii na dobře míněný rady.

Ano, a na léto bych doporučoval roušku odlehčenější, třeba ušít ze záclony.
Odpovědět
Dřív se nosil závoj, to nestačí? Aspoň by to mohlo být v gothic stylu.
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 4 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex