Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karanténa a koronavirus.
Přesně tak. Také jsem před pár dny blahořečila roušce, jelikož jsem nemusela řešit pupínek pod nosem. :) Mohly by se zavést trvale.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
(08. 04. 2020, 03:26:03)Juliana Napsal(a): Přesně tak. Také jsem před pár dny blahořečila roušce, jelikož jsem nemusela řešit pupínek pod nosem. :) Mohly by se zavést trvale.

Stačí  si vzít muslimáka. 

To já jsem dostal takové roušky z puntíky,  a dotvořil je ve smajliky... vlastně  v mračíky, zuříky a kyselo-ksichtíky. Takže občas  v MHD, se středem  něčí  pozornosti stanu.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
(08. 04. 2020, 03:26:03)Juliana Napsal(a): Přesně tak. Také jsem před pár dny blahořečila roušce, jelikož jsem nemusela řešit pupínek pod nosem. :) Mohly by se zavést trvale.

Zatím se vydržet dají, ale obávám se, že chodit  v nich v létě bude peklo. Tedy pokud je do té doby ti odborníci, co u nás řídí boj s epidemií, nezruší (což ale samozřejmě nikdo neví, ani oni sami).

Přiložené soubory Miniatury

Odpovědět
Však to Hamáček řekl dobře: "Jediný, kdo má plán, je ten virus."
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Odpovědět
Já už se úspěšně promořuju :-D
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
(10. 04. 2020, 15:29:52)Fibril Napsal(a): Já už se úspěšně promořuju :-D

Pokud jsi někde u moře, fajn. Pokud ne, a jen chlastáš mořidlo, tak to nevím jestli je dobrý nápad.
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
Nemůžu si pomoct, něco ve mně...asi nějaká ozvěna divocha nezhýčkaného civilizací...s rouškami a karanténou prostě nesouhlasí.
Nevěřte lidem, zklame vás každý. Stulte se v náruč přírody a nechtějte nic od člověka.
Ema Destinnová
Odpovědět
(10. 04. 2020, 22:34:01)Kelišová Napsal(a): Nemůžu si pomoct, něco ve mně...asi nějaká ozvěna divocha nezhýčkaného civilizací...s rouškami a karanténou prostě nesouhlasí.

Jako že bychom měli nechat vymřít slabší kusy? :)

Odpovědět
(11. 04. 2020, 00:01:45)Juliana Napsal(a):
(10. 04. 2020, 22:34:01)Kelišová Napsal(a): Nemůžu si pomoct, něco ve mně...asi nějaká ozvěna divocha nezhýčkaného civilizací...s rouškami a karanténou prostě nesouhlasí.

Jako že bychom měli nechat vymřít slabší kusy? :)

Jako že je to buzerace.
Odpovědět
(10. 04. 2020, 19:11:38)adevr Napsal(a):
(10. 04. 2020, 15:29:52)Fibril Napsal(a): Já už se úspěšně promořuju :-D

Pokud jsi někde u moře, fajn.  Pokud ne, a jen chlastáš mořidlo, tak to nevím jestli je dobrý nápad.

Rád bych u moře chlastal mořidlo :-D
Nicméně k moři se dostanu tak maximálně k rybníku ve vedlejší vsi :-)

Promořuju se mezi lidma samozřejmě....takový to objímaní se bez roušek s přáteli si nenchám zkazit nikým ;)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex