Asexual.cz
aktivita uživatelů - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: O webu (https://www.asexual.cz/forum/forum-4.html)
+--- Téma: aktivita uživatelů (/thread-1881.html)

Stran: 1 2 3


RE: aktivita uživatelů - Backstr-diskusni-forum-eet Boy - 03. 11. 2011

opraveno :-)


RE: aktivita uživatelů - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 03. 11. 2011

Koukám, že je Seznamka vybílená. Seznamovací lidi nebudou moc rádi.


RE: aktivita uživatelů - Sy-diskusni-forum-sel - 03. 11. 2011

Seznamka je prosím celá smazaná. Zatímco posledních půl roku jsem dostal celkem dokonce nula odpovědí na můj inzerát, tak teď po rozbití mi nepřijde už nic :-D


RE: aktivita uživatelů - -diskusni-forum- - 04. 11. 2011

pročpak se po opravě něčeho rozbije něco jiného? :D


RE: aktivita uživatelů - Backstr-diskusni-forum-eet Boy - 04. 11. 2011

Seznamka a nástěnky jsou prázdný proto, že jsem je musel resetovat, a tím se smazaly z databáze všechny data. A počítám, že to už asi nepůjde obnovit. Ale aspoň se to tím pročistí od neaktivních uživatelů.


RE: aktivita uživatelů - Cho-diskusni-forum-dec - 04. 11. 2011

V každém případě velké díky za čas věnovaný údržbě fóra.

Jinak platí "zálohovat, zálohovat, zálohovat". Ovšem i při nedávném setkání s lidmi, kteří mají zkušenosti s velkými a draze placenými službami pro bohaté společnosti, se diskutovalo o tom, že sice všechny postupy a vybavení na zálohování firmy mají, ale ve více než polovině (možná i 80%) případů není vlastní scénář obnovy ověřený a při vlastní obnově v krizové situaci důležitá data nakonec chybí nebo jsou nepoužitelná.


RE: aktivita uživatelů - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 05. 11. 2011

Říkáš tedy, že MyBB je na houby? Už bys do toho nešel? Já o něm totiž uvažuju pro jeden projekt a jak to tady vidím, tak mě to nahlodalo.


RE: aktivita uživatelů - Sy-diskusni-forum-sel - 05. 11. 2011

Myslím, že se vcelku nic nestalo, ale jinak bych do budoucna rád upozornil, že restore backupu databáze umožňuje skoro každý hosting, často i úplně zadarmo.


RE: aktivita uživatelů - ChildF-diskusni-forum-reeMan - 05. 11. 2011

Někdy za to požadujou pěkný pálky.
Já než do něčeho šťourám, zálohuju sám.


RE: aktivita uživatelů - Backstr-diskusni-forum-eet Boy - 10. 11. 2011

njn, sorry, já to měl hlavně zazálohovat předtím, než jsem resetovat ty pluginy. Ono totiž když se nějakej plugin (jako seznamka, nástěnky, apod.) vypne, tak se smažou i data. Myslím, že Kexík tu databázi nějak průběžně zálohuje, ale i tak bych byl pro neobnovování - nástěnky ještě možná, ale napsat si inzerát do seznamky zabere chviličku, a aspoň se takhle vyčistí ty neaktuální inzeráty (když jsme rušili tu minulou seznamku, tak inzerát do té nové podalo tak 10% uživatelů - a to jsem všechny předem upozorňoval, že se to bude rušit!)
btw fotogalerie snad funguje, ne? Akorát ty náhledu mají trochu jiný orzměry, než by bylo potřeba. S tím budeme muset něco ještě udělat, ale kromě rozložení stránek profilů by mělo být vše OK